Неймовірні пейзажі з їжі

Неймовірні картини з продуктів

Хлібні гори та капустяні ріки! Такі їстівні пейзажі створює з продуктів австралійський фотограф Карл Ворнер.

22 т. 0

 Для своїх шедеврів майстер фотографії не вирощує овочі та фрукти, а просто купує їх у звичайних супермаркетах. Оточуючі вважають Карла трохи дивним. Ще б пак! Він годинами роздивляється продукти на вітринах.

Карл Ворнер працює в Лондоні. За освітою він — ілюстратор. Нині ж Карл — справжній майстер жанру «Foodscapes»(пейзажів з їжі) який, до речі, він сам і вигадав.

На його фотографіях броколі перетворюються на дерева, печена картопля замінює камені, а пластівці виконують роль осіннього листя.

Талант Ворнера викладати пейзажі з їжі нічим не поступається зусиллям художників під час написання картин. Кілька дніввитрачає майстер на створення їстівного шедевру: малює ескізи, підбирає продукти, «будує» пейзаж і фотографує під різними кутами. А ще ж треба дбати про те, щоб продукти не обвітрилися та не зіпсувалися від довгого «позування».

Ілюзії Ворнера вкрай реалістичні. З першого погляду навіть не видно, що пейзаж несправжній — настільки детально, до найменших дрібниць, автор продумує картини.

Вже 25 років Карл Ворнер працює у сфері рекламної фотографії. А останні 10 років — ще й над пейзажами з їжі. Його картини-ілюзії надзвичайно успішні, а рекламодавці шикуються в черги.

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

22 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Неймовірні пейзажі з їжі

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.