Дороги твоєї мрії

Дороги твоєї мрії

Набридли довгі, виснажливі поїздки та одноманітні пейзажі? Подорожуючи однією з наступних доріг, Ти мріятимеш, аби мандрівка не закінчувалась ніколи!

11 т. 0

Бажаєш дізнатися про найдивовижніші витвори мистецтва асфальту? Поїхали!

Дорога Стелвіо в Італії побудована на висоті 2767 метрів над рівнем моря! Це друга за висотою асфальтована гірська дорога в Альпах. За її небезпечні круті схили автомобілісти назвали Стелвіо однією з найскладніших доріг у світі!

Комб Лаваль, Франція

13 кілометрів захоплюючих альпійських краєвидів на запаморочливій висоті французьких Альп дарує нам дорога Комб Лаваль. Побудували її ще в 1897 році для транспортування деревини. Сьогодні ж дорогою впевнено курсують велосипедисти, підкорюючи круті підйоми та милуючись видовищними краєвидами Комб Лаваль.

Дорога тролів, Норвегія

Ця дорога з казковою назвою розташована в долині Romsdal на схилах трьох гігантських гір: Короля, Королеви і Єпископа. Дорога тролів доволі небезпечна. В деяких місцях вона дуже вузька і не має жодних захисних бар’єрів, до того ж налічує 11 обривів. По обидва боки — мальовнича місцевість, проте за кермом треба бути дуже уважним та обережним, аби не зірватися у прірву!

Оверсі Хайвей, Флорида

Хочеш проїхатися океаном і вийти сухим із води? Тоді Оверсі Хайвей чекає на Тебе! Ця унікальна дорога на воді з'єднує острови на південному заході Флориди. Отож, чотири години неповторних краєвидів тобі гарантовані. 

Іроха-зака, Японія

Ця дорога з незвичайною назвою Іроха-зака розташована в Японії. Місцеві пейзажі просто заворожують своєю красою! Здалеку дорога здається нам змієм, що в'ється поміж скелями і зеленими прірвами. Іроха-зака має 48 поворотів, кожен з яких позначений літерою стародавнього японського алфавіту. Починається він з літери I-ro-ha. Звідси і назва дороги.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Дороги твоєї мрії

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.