Оригінальні пам’ятники України

Оригінальні пам’ятники України

Чого тільки не вигадає людська уява, яких тільки чудес не створять руки майстрів? Нестримна фантазія вітчизняних скульпторів породжує чудернацькі пам’ятники, які дивують не лише українців, але і численних гостей нашої країни.

32 т. 0

Саме про незвичні пам’ятники України моя сьогоднішня історія.

Пам’ятник галушці (Полтава)

Ось такий незвичайний пам’ятник галушці побудували в історичному центрі Полтави. А символізує він достаток і благополуччя в сім’ї. Відкриття незвичайної пам’ятки присвятили Дню народження відомого письменника Миколи Гоголя, який на весь світ прославив галушку.

Пам’ятник закоханим ліхтарям (Київ)

Цікава скульптурна композиція закоханих ліхтарів розташована на Майдані Незалежності в Києві. Авторові дивовижно точно вдалося передати образ прекрасного, світлого почуття — кохання. Ці симпатичні ліхтарі одразу полюбилися місцевим жителям та гостям столиці, які з радістю фотографуються на їх фоні.

Пам’ятник гривні (Донецьк)

Пам’ятник українській національній валюті — гривні — звели перед центральним офісом Промінвестбанку в Донецьку. Величезна «золота» монета періодично обертається навколо своєї осі, чим приваблює цікаві погляди перехожих.

Пам’ятник жадібності та заздрості (Бердянськ)

Друзі! Зізнайтесь, Ви коли-небудь заздрили? У Бердянську існує навіть пам’ятник цьому капосному почуттю. Заздрість та жадібність символізує величезна жаба, котра немов душить, коли виникають подібні відчуття. А вага цієї земноводної аж 250 кілограмів!

Їжачок в тумані (Київ)

Хто ж не пам’ятає славнозвісного радянського мультфільму «Їжачок в тумані»? Це, без сумніву, улюблена історія багатьох із Вас, друзі. А в Києві їжачкові ще й пам’ятник звели. Він сидить на високому пеньку і тримає в лапках вузлик, немов зібрався в дорогу. Проте найцікавіше — це назва дерев’яної композиції. Пам’ятник назвали «Конячка» — на честь конячки з мультфільму.

Собачки, що цілуються (Запоріжжя)

Скульптура запорізького художника «Собачки, що цілуються» встановлена на Алеї закоханих, неподалік від Комунарського РАЦСу. Її висота — 4 м 50 см, а ширина — 6 м. Молодят, що в день весілля пройдуть під цим пам’ятником, супроводжуватимуть по життю удача та сімейне щастя, переконує автор скульптури.

Пам’ятник стоптаним черевикам (Київ)

Бронзові «Черевики страхового агента, який стоптав їх у пошуках клієнтів» 92-го розміру неабияк розважать Вас, якщо завітаєте на вулицю Білоруську в Києві. Черевики мають довжину 80 сантиметрів та важать по 90 кілограмів кожен. Одразу після відкриття «черевики» записали до реєстру рекордів України як найбільше взуття, яке можна приміряти.

Дружина Моряка (Одеса)

Милуючись цим пам’ятником, не можна не розчулитися. Фігура молодої жінки з сином, яка виглядає чоловіка з моря, — це пам’ятник усім дружинам, сестрам, матерям, які залишаються на березі та чекають на тих, хто в морі.

Дари моря (Керч)

Близько 10 порід риб, морський коник та краб, що потрапили в сіті, прикрашають композицію «Дари моря» в Одесі.

Пасхальне сонце (Івано-Франківськ)

Пам’ятник створювали 300 майстрів із 20 країн світу під час фестивалю ковалів у Івано-Франківську. Висота його сягає 3 м, діаметр — майже 2 м. Композицію прикрашають 12 металевих променів із ангелів, дзвіночків та жучків.

«Шалтай-Болтай» (Кременчук)

Цей дивний пам’ятник прикрашає місто Кременчук. Саме «Шалтая-Болтая» знайшла і купила Аліса із казки «Аліса в задзеркаллі» Льюіса Керолла, якій присвячена ця незвична фігура.

Пам’ятник загиблим байкерам (Біла Церква)

На висоті 7,5 м встановлена бронзова фігура юного байкера, що мчить на мотоциклі. На бетонній опорі, висотою 11,5 м, можна написати ім’я друга-байкера.

Портфель Жванецького (Ялта)

«Потріть та багатійте», — закликають туристів відомі гумористи Ялти. Кажуть, потерти знаменитий портфель Жванецького на «Алеї гумористів» означає швидко розбагатіти.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

32 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Оригінальні пам’ятники України

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.