Найдивовижніші місця на Землі

Найдивовижніші місця на Землі

Вечірні сутінки і магія вранішнього сонця, розкішні гори і бездоганна морська гладь — Земля така прекрасна і незвідана. Скільки неповторних мальовничих місць та загадкових споруд таять у собі найвіддаленіші куточки світу!

30 т. 0

Бажаєш побувати там, де природа нагадує райські сади, а навколишні краєвиди увібрали в себе найяскравіші фарби веселки? Тоді Тобі зі мною!

1. Острів Вадху, Мальдіви

Ні, це не кадр із фантастичного фільму, а всього лиш нічний пляж на о. Вадху, Мальдіви. От би хоч на хвильку опинитися там і поніжитися у теплих хвилях океану!

Дивовижні місця на Землі - Острів Вадху, Мальдіви

2. Поля лаванди, Франція

Мабуть, для французів подібні пейзажі давно вже не є дивиною. Та іноземні туристи, аби помилуватися фіолетовим дивом та вдихнути неземні лавандові аромати, з’їжджаються сюди з найрізноманітніших куточків планети.

Найкрасивіші місця на Землі - Поля лаванди, Франція

3. Небесна блакить, Мальдіви

Запрошую Тебе на незабутню прогулянку між небом і дзеркально-чистою водною гладдю Мальдів. Ось де воістину відчуваєш себе в раю.

Райські місця на землі - Небесна блакить, Мальдіви

4. Підземна річка в Мексиці

Мексика — це не лише запальні люди у величезних шляпах, пустеля та гостра їжа, але й прекрасні пейзажі. Переконатися в цьому Ти зможеш, відвідавши унікальну підводну річку в Ріо Секрето на прибережній полосі Карибського моря Рів’єрі-Майї.

Романтичні місця на Землі - Підземна річка в Мексиці

5. Санторіні, Греція

Вечірній Санторіні з безліччю миготливих вогників — це щось неймовірне! Немов з картини відомого художника зійшли тутешні краєвиди, а він, схоже, зовсім не жалів фарб.

Дивовижні місця на Землі - Санторіні, Греція

6. Краса Аляски

Це Анкоридж — найпівнічніше місто США. Тож якщо не боїшся снігу та холоду, неодмінно завітай до Аляски з її неповторними краєвидами.

Найкрасивіші місця на Землі - Анкоридж, Аляска

7. Кемпінг у Каліфорнії

Усамітнитися на Кемпінговому Дереві в Елк, Каліфорнія та відчути себе справжнім королем — мрія кожного романтика. Краєвиди звідси воістину прекрасні.

8. Райський куточок Нової Зеландії

«Невже таке місце існує насправді?» — здивовано запитаєш Ти. Виявляється, так. Це берег Cathedral Cove у Новій Зеландії, який неодмінно зачарує Тебе з першого погляду, і через дивовижну красу якого не хочеться ні на мить заплющувати очі.

Дивовижні місця на Землі - Cathedral Cove у Новій Зеландії

9. Венеція, Італія

Це казкове місце щороку відвідують мільйони туристів. Скільки б разів Ти не бував у Венеції, їй завжди знайдеться чим Тебе вразити.

Райські місця на землі - Венеція, Італія

10. Озера сліз в Індонезії

І на останок ще одне дивовижне місце. Це гора Келімуту в Індонезії та її різнокольорові озера. Цікаво, що вони можутьзмінювати свій колір з блакитного в червоний, зелений або чорний. До того ж, кожне озеро змінює колір незалежно від інших озер.

Романтичні місця на Землі - Озера сліз в Індонезії

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

30 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найдивовижніші місця на Землі

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.