Будиночки-гнізда або Як відчути себе птахом

Будиночки-гнізда або Як відчути себе птахом

Друже, чи хотілося Тобі коли-небудь стати птахом? На жаль, літати, як птахи, ми не зможемо, а от відчути себе на їхньому місці — запросто! Таку унікальну можливість подарував усім охочим каліфорнійський художник Джейсон Фанн, котрий в’є будиночки-гнізда для людей.

8 562 0

Ось де по-справжньому можна відчути себе пташкою!

Але попереджаю, якщо Ти любиш комфорт та затишок, ночівля в такому «будиночку» — не для Тебе. Гніздо не захищене від потрапляння води та не має ніяких зручностей, окрім одного-двох матраців.

Тож, якщо піде дощ, доведеться мокнути, немов пташці у гнізді. От тоді-то і можна на власній шкірі відчути усі тонкощі життя птахів. Щоправда, всередині гнізда можна розбити намет, завбачливо принесений із собою.

У гнізді поміщаються вісім людей. Хоча на замовлення Джейсон виготовляв і такі будиночки, що вміщували до 30 осіб.

Джейсон розповідає, що цінує та поважає природу, а тому дуже обережно збирає гілки для своїх споруд. «Головне — не зашкодити здоровому дереву», — каже художник.

Назбиравши достатньо гілок, Фанн береться до роботи: використовуючи своєрідну ткацьку технологію, він поступово зводить гніздо. А для зміцнення споруди, використовує таємні гвинти.

Завдяки нестримній фантазії та вмілим рукам художника, у містечку Біг-Сюр не узбережжі центральної Каліфорнії з’явився цілий курорт Treebones Resort, де в оренду здаються гнізда для людей.

Чудова ідея, аби побавитися та відпочити у гнізді, відчувши себе справжнім вільним птахом!

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 562 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Будиночки-гнізда або Як відчути себе птахом

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.