Сніговий фестиваль у Японії

Сніговий фестиваль у Японії

У 1950 році учні однієї зі шкіл міста Саппоро (Японія) до свята у дитячому садку підготували у парку Одорі 6 фігур тварин, зроблених зі снігу. Снігові фігури настільки сподобалися мешканцям міста, що з того часу це стало доброю традицією.

12 т. 0

А з 1972 року, після Олімпійських ігор, що проходили у Саппоро, Сніговий фестиваль став відомий на весь світ.

У 1974 році у рамках фестивалю вирішили проводити Міжнародний конкурс скульптур із льоду та снігу. У конкурсі беруть участь команди з різних країн — навіть з тих, де снігу не було ніколи.

Яким же чином створюються такі цікаві фігури?

Спочатку у спеціальні дерев'яні каркаси вміщується величезна кількість снігу. Коли він стає твердим, скульптори беруться за створення своїх білосніжних шедеврів. Розміри снігових скульптур можуть сягати 25 метрів у ширину й 15 метрів у довжину.

Першу величезну снігову композицію створили у 1955 році японські солдати найближчої військової бази.

Фестиваль снігових фігур проходить одразу у трьох містах — у парку Одорі, на стадіоні Цудоме й на вулиці Сусукіно — одній з найголовніших вулиць міста. Дуже схожий захід організовують і китайці. Хто з сусідів у кого запозичив цей звичай, невідомо. Головне, що це дійсно прекрасно, оригінально і творчо!

Герої мультфільмів й мюзиклів, палаци та динозаври — всього більше 300 статуй у світлі оригінальної підсвітки було представлено на останньому Сніговому фестивалі у Саппоро.

Окрім самої виставки на фестивалі проходять концерти та вистави, головними декораціями для яких слугують дивовижні снігові скульптури.

На тиждень Саппоро стає фантастичним містом зі снігу й льоду. А подивитися на це диво приїжджає більше 2 мійльойнів туристів з усього світу.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Сніговий фестиваль у Японії

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.