Дивовижні невідомі тварини

Дивовижні невідомі тварини

Привіт! На Землі мешкає безліч тваринок, про існування яких Ти можеш навіть не здогадуватись. Саме про них моя сьогоднішня розповідь.Бажаєш дізнатись цікаві факти про екзотичних звірят з найрізноманітніших куточків світу? Тоді читай далі.

25 т. 0

Бажаєш дізнатись цікаві факти про екзотичних звірят з найрізноманітніших куточків світу? Тоді читай далі.

Плащеносний броненосець

Ця тваринка дуже схожа на казкового воїна в обладунках. Довжиною всього 10 см, вона вмить перетворюється на могутню фортецю. Улюблені ласощі плащеносного броненосця — мурахи. Веде нічний спосіб життя. Великі передні кігті потрібні тваринці для того, щоб плавати, шукати здобич, чи копати нори, в яких і мешкає броненосець.

Плащеносний броненосець

Амазонська королівська мухоловка

Ці хитрі пернаті розташовують свої гнізда над самою водою. Тож не дивно, що хижакам до них зась. Незважаючи на невеличкі розміри тіла, мухоловки будують собі розкішні апартаменти. Діаметр їхніх гнізд іноді сягає двох метрів. Батьківщина цих мухоловок — Амазонка. Більше ніде в світі у дикій природі цей вид птахів не зустрічається.

Амазонська королівська мухоловка

Мархур

Знайомся! Це національний символ Пакистану. Мархур — гірський козел родом з північного сходу Афганістана і Пакистана. Нині мархурів налічують близько 2 500.

Цікаво, що піна, яка виділяється, коли мархур пережовує їжу, прекрасно допомагає людям під час укусу змії.

Мархур

Геренук

Ця незвичайна тваринка мешкає у Східній Африці. З сомалійської мови «геренук» перекладається як «шия жирафа». І справді, цей вид антилоп дуже нагадує жирафа — довга шия, невелика голова, величезні очі та вуха. Зазвичай геренуки харчуються акацією. Тож намагаючись дотягнутися до зеленої гілки, прекрасно балансують на задніх ногах.

Геренук

Червоний вовк

Батьківщиною червоного вовка є Південь та Південний-Схід Азіїї. Як і звичайні вовки, ці дикі пси живуть зграями та полюють групами. Найчастіше жертвами їх гострих зубів та кігтів стають буйволи і дикі кабани. Та іноді цим рудим відчайдухам щастить упіймати навіть тигра.

Червоний вовк

Sunda Colugo

Веде нічний спосіб життя. Харчується квітами, бруньками та листям дерев. Цю екзотичну тваринку часто називають Зондським літаючим лемуром. Проте це не так. Sunda Colugo не літає, а стрибає поміж дерев, використовуючи перетинку між кінцівками, немов планер.

Червоний вовк

Якщо Ти потрапиш до Індонезії, Малайзії, Таїланду або Сингапуру, уважно дивись на довколишні дерева, чи не причаїлась, бува, серед густого зеленого гілля ця незвичайна тваринка?

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

25 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Дивовижні невідомі тварини

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.