Білосніжне диво Таїланду

Білосніжне диво Таїланду

Це єдиний у всьому Таїланді абсолютно білий храм, побудований із сотень тисяч дзеркальних шматочків скла. Називається він Ват Ронг Кхун і знаходиться неподалік від міста Чианг Рай.

14 т. 0

Задум величного храму належить найвідомішому таїландському художнику Халермхаї Коситпипат. Двадцять років художник, продаючи картини, збирав кошти на зведення своєї мрії. І от нарешті білосніжний храм чарує погляди не лише перехожих та відвідувачів, але і численних інтернет-користувачів.

Білий храм у Таїланді

Халермхаї побудував споруду на честь великого Будди. Білий колір споруди символізує його чистоту, а сяюче на сонці скло позначає світлий розум та мудрість Будди, що «світить яскраво по всій Землі та у Всесвіті».

Білий храм у Таїланді

Білосніжні вежі храму видно здалеку, але коли підходиш ближче, розумієш, що з дороги Ти не бачив нічого. Немов розкішний замок Снігової Королеви постає перед Тобою — неймовірно красиве видовище!

Білий храм у Таїланді

Навколо храму розташоване озеро з білими рибками.

Білий храм у Таїланді

Дорога до храму пролягає через красивий міст, що символізує просвітлення, шлях до місця, де мешкає Будда (простіше кажучи, рай).

Білий храм у Таїланді

Щоб дістатися до цього райського куточка, потрібно пройти своєрідні випробування. Перед самим мостом є маленьке півколо — символ людського світу, потім проходимо повз Пекло з простягнутими руками грішників, далі знаходиться велике півколо з кликами дракона Раху.

Білий храм у Таїланді

Так виглядають околиці храму.

Білий храм у Таїланді

Білий храм у Таїланді

Всередині храм вражає розкішними золотими розписами, в центрі храму — вівтар Будди. На 4-х стінах — зображення 4-х тварин: слон стоїть на землі, наги (змієподібні істоти) височіють над водою, крила лебедя символізують вітер, а грива лева — вогонь.

Є іще декілька дивних зображень. Намальовані герої "Матриці", "Аватара", "Термінатора" та ін. — символ ілюзорного, вигаданого життя, яке люди створили самі для себе.

Білий храм у Таїланді

Відтворені тут і негативні історичні події, як от терористичний акт 11 вересня 2011 року в США. Одна зі стін храму порожня. Цікаво, що ж намалюють тут років десь через 50?

Білий храм у Таїланді

Храм мимоволі нагадує дивовижну казкову картинку. А як красиво тут увечері! Білосніжні стіни храму відзеркалюють найменші відтінки заходу сонця. На зорі храм та навколишні скульптури знов таки сяють всіма барвами веселки.

Білий храм у Таїланді

Білий храм у Таїланді

Будують храм ще з 1997 року. У планах архітекторів багато грандіозних проектів, проте білосніжний Ват Ронг Кхун вже став не лише місцем паломництва для буддистів, але і головною туристичною цікавинкою місцевості.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Білосніжне диво Таїланду

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.