Кам’яні хвилі Аризони

Кам’яні хвилі Аризони

Дивовижна та незвідана краса нашої планети! Скільки незвичайних місць та небачених чудес приховує у найпотаємніших куточках Земля! Про одне з них я сьогодні із задоволенням Тобі розкажу.

18 т. 0

На межі штатів Аризона та Юта в США розташоване вражаюче геологічне утворення під назвою «Хвиля». Знаходячись тут, немов потрапляєш в Країну кривих дзеркал, або в гості до якоїсь інопланетної цивілізації — земля ніби розпливається перед очима.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 1

Застигла Хвиля Аризони знаходиться за 30-40 миль від міста Пейдж. Дістатися сюди можна хіба що пішки через піски та гори. Та і це вдається не всім охочим. Через унікальність та вразливість ландшафту всього 20 людей на день за спеціальними перепустками можуть відвідати це дивне місце.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 2

Туристи з усього світу з’їжджаються сюди, аби хоча б одним оком поглянути на дивовижні схили Хвилі, але щастить лише обраним — 10 перепусток розігрують онлайн, та ще стільки ж наживо — за день до екскурсії.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 3

Цікаво, що шлях до Хвилі встелений майже ідеально відшліфованими каменями, та навіть маленького скупчення піску достатньо, аби тут вирувало життя…

"Хвиля", Аризона (США) - фото 4

Наближаючись до заповітного місця, Ти можеш помилуватися неземними пейзажами закручених у спіралі гір, які, як не крути, аж ніяк не вписуються у звичні аризонські краєвиди.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 5

"Хвиля", Аризона (США) - фото 6

Ще кілька кроків… і ось вони — приголомшливі хвилі Країни кривих дзеркал!

"Хвиля", Аризона (США) - фото 7

«Що ж це за диво природи?» — здивовано запитаєш Ти.

По суті, це чотири скелі зі спільною основою та незвичайною структурою поверхні, яка і утворює ці неповторні хвилі. Сильні потоки води в сезони дощів за тисячі років майстерно відшліфували м’який піщаник цього каньйону, і вийшло ось таке піщане море.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 8

В деяких місцях на стінах скель помітні якісь незрозумілі візерунки.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 8

Дивно, але до 1995 року про це місце ніхто й не здогадувався. Світ дізнався про Хвилю зі статті одного німецького мандрівника, якому вдалося тут побувати та сфотографувати місцеві краєвиди.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 9

З того часу і почалося масове паломництво туристів, які хоча б на мить прагнули потрапити у ці чарівні місця.

"Хвиля", Аризона (США) - фото 10

Дивишся на ці дивовижні кам’яні хвилі і намилуватися не можеш — невже такі величні дива насправді створила природа?!"Хвиля", Аризона (США) - фото 11

"Хвиля", Аризона (США) - фото 12

"Хвиля", Аризона (США) - фото 13

"Хвиля", Аризона (США) - фото 14

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Кам’яні хвилі Аризони

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.