Фоторамка на згадку

Фоторамка на згадку

Багато чудесних моментів нашого життя існують не лише в нашій пам’яті, а й закарбовані на фотографіях. Мабуть, Ти погодишся зі мною в тому, що набагато приємніше дивитися на фото у цікавій, оригінальній рамці.

77 т. 0

Не хвилюйся, якщо Ти ще не знаєш, як виготовляти рамки для фото своїми руками. Я з радістю допоможу Тобі в цьому розібратись!

Матеріали для виготовлення фоторамки можна використовувати найрізноманітніші: дерев’яні дощечки, пластик, плінтуси для стелі, гіпс та багато іншого.

Але найлегше робити рамки із картону! Однак май на увазі, що він має бути якомога цупкішим.

Фоторамка на память

Виготовлення варто розпочинати, підготувавши дві основи для рамки. Вони повинні бути однаковими. В одній із них треба вирізати отвір для фотографії у формі прямокутника, овалу, кола чи будь-якої іншої фігури.

А далі – Твоя фантазія! Можна обгорнути смужками з тканини чи стрічками, а потім прикрасити. Як тобі така рамка, зроблена своїми руками і задекорована бісером та намистинами?

Фоторамка на память


А як щодо рамки з декором із мушель?

Фоторамка на память


Освіжити рамку для фотографій можна і яскравими гудзиками!

Фоторамка на память


Можна приклеїти мушлі чи камінці і зафарбувати їх гуашшю чи аквареллю у колір, який Тобі до вподоби.

Фоторамка на память


Не забувай, що під час виготовлення фоторамки своїми руками так само легко можна використати смужки, мереживо, гілочки (обгорнувши їх фольгою чи побризкавши лаком для волосся з блискітками).

Фоторамка на память
Надзвичайно гарно виглядають рамки, прикрашені соняшниковим чи гарбузовим насінням, горохом, гречкою…

Фоторамка на память


Кріплення для рамки
можна виготовити за допомогою картону, якщо Ти хочеш поставити її на стіл чи поличку, але можна її й повісити. Це буде значно простіше.

Фоторамка на память

Спробуй! Може, Ти вигадаєш і свої цікаві способи, як зробити рамку для фото своїми руками. А це неодмінно допоможе Тобі прикрасити приємні впіймані миті нашого життя.

Фоторамка на память

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

77 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Фоторамка на згадку

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.