Браслетики з резинок

Браслетики з резинок

Отакої! Черговий раз дивишся у дзеркало, а Тебе все не покидає дивне відчуття: чогось не вистачає… Терміново потрібен яскравий аксесуар! Браслети з резинок ефектно доповнять будь-який образ. Навчимося їх виготовляти?

35 т. 0

Всі на світі дівчатка обожнюють стильні аксесуари. Древні модниці носили прикраси з дерева, міді, глини і навіть каміння. Ми ж з Тобою візьмемо на багато доступніший матеріал і навчимося плести браслети з резинок.

З необхідним інвентарем проблем не виникне зовсім. Резинки усіх кольорів веселки Ти легко знайдеш у будь-якому канцелярському магазині, супермаркеті або на ринку. Пластикові застібки зазвичай продаються в наборах, разом з резинками.

Плетіння резинками

Плетіння з резинок як напрям творчості з’явилося зовсім недавно, проте одразу ж здобуло шалену популярність серед підлітків. Бо хто ж, як не вони, полюбляють хизуватися перед однолітками яскравими обновками, тим паче, зробленими власноруч.

За допомогою резинок можна створити найрізноманітніші узори, але для початку навчимося плести простенький браслет, який часто називають «риб’ячий хвіст» .

Плетіння резинками без станка

Досить зволікати, беремося до роботи!

1. Підготуй резинки. Обирай сам — буде Твій браслет різнокольоровий, або виготовлений із резинок одного кольору.

Плетіння резинками для початківців

2. Одягни першу резинку на вказівний палець. Перекрути посередині, надавши форми нескінченності, та одягни на середній палець. Зверху на вказівний та середній пальці надягни ще дві резинки.

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 1

3. Обережно зніми ліву частину нижньої резинки з середнього пальця таким чином, щоб вона виявилася зверху інших двох та переділила їх на дві частинки, опинившись поміж пальцями.

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 2

4. Так само зніми і праву частину резинки.

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 3

5. Надягни на пальці ще одну резинку. Резинку, яка опинилася в самому низу, підніми вгору з двох сторін та відпусти поміж пальцями.

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 4

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 5

6. Додай нову резинку на пальці та виконай аналогічні дії — нижню підніми вгору та відпусти посередині. Зауваж! На пальцях завжди мають бути три резинки. Плети браслет доти, доки він не набуде потрібної довжини.

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 6

Якщо Твій браслет виглядає не дуже охайно і має різну товщину, не хвилюйся — в кінці роботи він обов’язково вирівняється.

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 7

7. Бачиш, який Ти молодець! Ну от, Твій браслет досяг потрібної довжини. Час завершувати плетіння. Для цього не додавай нову резинку, а зніми з пальців ті дві, що залишилися, та причепи застібки. Ось так:

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 8

8. За допомогою застібки з’єднай кінці браслета в суцільне коло.

Вуаля! Модний браслет із резинок готовий. Те, що треба для літньої прогулянки, поїздки на пляж або й першого побачення.

Плетіння резинками, браслети на пальцях. Інструкція - фото 9

Такій оригінальній прикрасі неодмінно зрадіють і подруги, і сестричка, і навіть мама. А якщо зробити плетіння грубішим, додати кислотних кольорів, або металічних відтінків, можна порадувати незвичним подарунком будь-якого хлопчика. Проте для цього знадобиться спеціальний станок.

Такими дрібницями Тебе не злякати? Тоді дивись, як виготовляє браслет із резинок справжній майстер своєї справи та створюй власні плетені шедеври!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

35 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Браслетики з резинок

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.