Найкращий подарунок

Найкращий подарунок

Ти збентежений і розгублений. Не можеш обрати подарунок. Не хвилюйся. Пустунчик вирішить твою проблему!

14 т. 0

Пропоную розпочати з найріднішої Тобі людини — Твоєї мами.

Ти можеш, заручившись підтримкою тата, обрати щось із косметичних засобів. Це завжди потрібний і корисний подарунок.

Гарним подарунком, а головне теплим, стане плед чи ковдра. Він покаже Твою турботу і лагідність. Так само, як ігарненька подушка або ж кумедна наволочка.

Кожного разу, коли мама лягатиме відпочивати, вона згадуватиме своє маленьке диво.

У мене є ще одна цікава ідея стосовно подаруночка для мами. Але він вимагає підтримки когось із дорослих. Ви можете замовити її портрет, зроблений із найкращої фотографії. Успіх гарантований!

Якщо ж Твоя матуся полюбляє масаж чи ароматерапію, то вдалим подарунком може бути масажне масло, улюблене аромамасло чи аромалампа.

Тато. Це сила, надійність, мужність, захист Твоєї родини. Не можна не подякувати йому за це. Який же подарунок хотів би отримати Твій татко?

Уявляєш, як би зігрів його гарячий чай із подарованої Тобою термокружки чи термоса в холодну зимову пору.

У вільний від роботи час Твій тато любить майструвати? Тоді гарним подарунком для нього стане набір інтсрументів.

Якщо Твій татко захоплюється настільними іграми, раджу Тобі звернути свою увагу на шахи, шашки чи покер. Хоча буть готовим до того, що знайти такий подарунок нелегко. Але радість Твого тата і вдячність компенсують усі Твої зусилля.

Тобі пощастило, і у Тебе є братик чи сестричка? Чудово. Я залюбки допоможу обрати подарунок і для них.

У Тебе є сестричка, яку Ти страшенно любиш. Але Ти втратив будь-яку надію обрати гарний подарунок для неї. Як завжди на допомогу Тобі приходить Пустунчик. Я переконаний, що Твоя сестричка дуже зрадіє новому косметичному засобу.

Безпрограшним варіантом також є прикраси, але у такому випадку Ти повинен знати її смаки та уподобання.

Для братика чудовим подарунком може стати нова цікава і захоплююча комп'терна гра. Думаю, він буде у захваті від Твого подарунку.

Знаєш, я дуже люблю “тепленькі” подаруночки, тому радив би Тобі обдумати такий варіант, як рукавички. Це буде дуже корисно, цікаво і тепло!

Хто є головним Твоїм порадником, наставником, символом мудрості? З ким Ти ходиш на рибалку і граєш у футбол? Звичайно, це дідусь. І Ти просто зобов'язаний привітати його гарним новорічним подаруночком.

Що ж ми подаруємо Твоєму дідусю? По-перше, можна скористатися моїми рекомендаціями стосовно подарунків для тата.

Але є й інші, не менш вдалі варіанти. Як, наприклад, нова прикольна кепка. У ній дідусь зможе ходити з Тобою на футбольні матчі, рибалку або ж просто на прогулянку.

Він полюбляє читати газети? Це ж чудово. Твою проблему з подарунком вирішено. Правда, Тобі потрібна буде допомога батьків. Ви можете подарувати йому передплату на улюблену газету.

Не забудь і про свою бабусю. Її смачнющі пиріжки, теплий, зв'язаний нею шарф ще й досі радують і зігрівають Тебе. То хіба не заслуговує вона на вдячність і турботу з Твого боку?

З подарунком для бабусі труднощів у нас теж не виникне. Адже головне для неї це твоя увага. Тому подарунком може бути навіть звичайний шампунь.

Вона захоплюється кулінарією? Це просто супер! Адже ми можемо обрати для неї гарну книгу рецептів або ж набір для випікання.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найкращий подарунок

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.