Подарункові мішечки

Подарункові мішечки

Не знаю, як Ти, друже, а я обожнюю гарно запаковані подарунки! Вони додають святкового настрою, таємничого хвилювання... Та потім буває так шкода подертого красивого паперу та розірваних стрічок! Що ж робити?

52 т. 0

Відповідь проста: виготовити таку упаковку для подарунка, яку легко відкривати і яку потім можна використати — наприклад, для зберігання прикрас, матеріалів для рукоділля чи інших корисних речей. Отже, сьогодні я розповім, як робити красиві мішечки своїми руками. Це буде особливо цікаво тим, хто любить не тільки практичні подарунки, а й практичні упаковки ;)

Подарункові мішечки

Упаковка подарунків — безмежне поле для фантазії. Та почнемо з основ: для того, аби пошити найпростіший мішечок, нам потрібно вирізати два однакові прямокутники із тканини, покласти їх один до одного лицьовим боком, зшити з трьох сторін і вивернути. Цю науку може опанувати кожен. А ось далі найцікавіше — декор.

Звичайнісінький мішечок із тканини стане витвором мистецтва, якщо додати до нього елемент із ручною вишивкою:

Подарункові мішечки

Якщо хочеш створити модну упаковку — зверни увагу на рустикальний та еко-стилі. Просто і вишукано! А потрібні Тобі в першу чергу грубий льон чи мішковина. А далі — вигадуй: стрічки, мереживо, намистини...

Подарункові мішечки своїми руками

Якщо ж у Тебе є спеціальні фарби для тканин або мішковина з веселим візерунком, можеш зробити ось таких чудових кроликів. Шити мішечок потрібно за тим самим принципом, який я вже описав, ось тільки не забудь додати вушка!

Подарункові мішечки своїми руками

А ось для справжніх профі можу запропонувати особливу викрійку, над якою треба буде попрацювати старанніше і довше. Отже:

  • візьмемо два квадрати тканини, складемо їх лицьовим боком один до одного і зшиємо за периметром, залишивши маленький отвір;
  • через нього вивернемо наш виріб, а тепер цей отвір акуратно зашиємо;
  • тепер складемо кути так, як показано на фото, і прострочимо по боках;

Подарункові мішечки

  • візьмемо дві нитки або стрічки однакової довжини: одну пропустимо через отвори по колу справа наліво, а іншу — зліва направо;

Подарункові мішечки своїми руками, фото

  • зв'яжемо між собою ті кінці нитки, які опинилися у нас із протилежних боків;
  • усе — тепер потягнемо за ці ниточки й отримаємо милий подарунковий мішечок із чотирма «крильцями»!

Подарункові мішечки своїми руками, фото

Останній штрих, що зробить Твою поробку досконалою — маленька листівочка чи етикеточка з теплими словами. Незвичайна, але міцна і практична упаковка для подарунка готова!

Подарункові мішечки своїми руками, фото

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

52 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подарункові мішечки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.