Подарунок другу своїми руками на День народження

Подарунки своїми руками друзям

Якщо Ти хочеш привітати не просто знайомого, а найкращого друга, пропоную зробити креативні подарунки на День народження своїми руками. Презентуй другові те, чого не знайти в магазині, і Ти підкреслиш, наскільки ця людина для тебе важлива.

26 т. 0

Пропоную кілька ідей подарунків на День народження, для виготовлення яких зовсім не обов’язково мати талант або бути майстром на всі руки. Тобі знадобиться тільки мінімум матеріалів, трохи часу та, найголовніше, велике бажання порадувати друга.

Браслети дружби

Подарувати браслет дружби можна і хлопцю, і дівчині. Ця традиція була відома ще у давніх індійців. Тоді друзі, які обмінялися браслетами, не знімали їх, аж поки ті не рвалися. Такі браслети-«фенєчки» набули особливої популярності у часи хіпі. Такі оригінальні подарунки на День народження своїми руками актуальні й зараз.

Сплести фенєчку можна з бісеру, ниток муліне або стрічок. Обов’язково обирай кольори, які подобаються твоєму другові. На спеціальних форумах та сайтах Ти легко знайдеш покрокові інструкції по виготовленню феньок. Можна зробити браслет з іменем друга, важливою для нього датою, улюбленим звірятком, емблемою фірми чи музичного гурту, або просто з красивим візерунком.

Подарунки своїми руками: як оригінально привітати друга з Днем народження

Стильний блокнот

Іще одна ідея, що можна подарувати другу на День народження, — незвичайно оформлений блокнот. У ньому можна записувати важливі справи, враження про книги та фільми та просто цікаві думки, котрі друг буде перечитувати час від часу. Тим більше, блокнот належить до тих подарунків, зробити які своїми руками не так важко.

Ти можеш придбати звичайний блокнот у магазині та задекорувати його по-своєму. Можна оформити обкладинку у техніці декупаж (особлива аплікація, що покривається лаком), або зробити її з фетру, прикрасивши квітами та першою літерою імені. Обов’язково зроби кілька картинок-сюрпризів у самому блокноті: другу буде дуже приємно їх знайти.

Подарунки своїми руками: як оригінально привітати друга з Днем народження

Фото в рамці

Іще одним варіантом креативного подарунка День народження другові є спільне фото з ним. Обери найяскравіше та найемоційніше фото, роздрукуй його (можна зробити великого розміру). А тепер настала черга оздобити ідеальний подарунок власноруч — змайструй оригінальну рамочку. Можна використовувати нитки, мотузки, намистинки, кавові зерна.

Подарунки своїми руками: як оригінально привітати друга з Днем народження

Ну, а коли оригінальний подарунок на День народження своїми руками буде готовий, не забудь про гарну упаковку. Для браслету можеш зробити маленьку скриньку, у якій друг буде його зберігати. Блокнот чи фото в рамці можна обгорнути красивим папером, зробивши власноруч бантик чи листівку. Також можеш красиво оформити коробку, використовуючи стрічки та папір.

Подарунки своїми руками: як оригінально привітати друга з Днем народження

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

26 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подарунок другу своїми руками на День народження

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.