Троянди з бісеру

Троянди з бісеру

Привіт усім любителям бісероплетіння! Якщо ви якраз у роздумах про те, яку б красиву квітку змайструвати власними руками, вам дуже допоможе цей майстер-клас. Вчимося плести троянду з бісеру крок за кроком!

31 т. 0

Любиш вироби з бісеру і шукаєш схеми квітів, щоб створити власний шедевр? Раджу взятися за цю яскраву композицію з червоних троянд!

Нам знадобиться:

  • червоний бісер;
  • зелений бісер;
  • тонкий дріт;
  • натхнення і терпіння ;)


Плетемо троянди з бісеру

Візьмемо відрізок дроту довжиною 60 см і нанизаємо на нього 16 бісеринок. Розміщуємо бісеринки приблизно посередині дроту. Правий кінець дроту пропускаємо у зворотньому напрямку через бісеринку, що знаходиться з лівого краю. Затягуємо дріт — виходить петелька.

Далі на одному з кінців дроту робимо таку саму петельку: нанизуємо 16 бісеринок, той самий кінець дроту пропускаємо у зворотньому напрямку через першу набрану бісеринку і затягуємо дріт.

На цьому самому кінці дроту плетемо ще одну таку саму петельку, а на другому кінці дроту — ще дві. Отже, маємо п'ять петельок. Дивись на фото, як виглядає процес:

Схема плетіння троянди з бісеру, фото 1

Обираємо довший кінець дроту і нанизуємо на нього 12 бісеринок. Цей же кінець дроту пропускаємо через бісеринку, яка знаходиться посередині найближчої петельки. Затягуємо дріт.

На цей самий кінець дроту набираємо 5 бісеринок, після чого пропускаємо його через бісеринку посередині наступної петельки. Затягуємо дріт.

Повторюємо попередній крок ще тричі: набираємо по 5 бісеринок, пропускаємо через бісеринку посередині наступної петлі.

Схема плетіння троянди з бісеру, фото 2

На цей самий кінець дроту набираємо 12 бісеринок і пропускаємо його через бісеринку, що знаходиться в основі крайньої петельки. Затягуємо дріт.

Скручуємо разом два кінці дроту: ось і вийшла перша пелюстка нашої майбутньої троянди. Згортаємо її у бутон.

Схема плетіння троянди з бісеру, фото 3

Починаємо плести другу деталь троянди. Робимо її так само, як і першу пелюстку: ось тільки для кожної петлі набираємо вже по 5 бісеринок.

Тепер обплітаємо деталь: для крайніх дуг беремо по 14 бісеринок, для середніх — по 5. Скручуємо разом обидва кінці дроту. Беремо вже готовий бутон і накручуємо на нього щойно зроблену другу пелюстку.

Схема плетіння троянди з бісеру, фото 4

Плетемо третю деталь. Для кожної петельки набираємо по 20 бісеринок, а для дуг — по 16 для крайніх і по 5 для середніх.

Накручуємо готову деталь на бутон.

Схема плетіння троянди з бісеру, фото 5

Візьмемося за останню деталь. Для кожної петельки набираємо по 22 бісеринки. Всього робимо 7 петель. Для крайніх дуг набираємо по 20 бісеринок, а для середніх — по 5. Скручуємо разом два кінці дроту, пропускаємо їх через протилежну першу дугу. Накручуємо деталь на бутон — і отримуємо троянду з бісеру!

Схема плетіння троянди з бісеру, фото 6

Плетемо чашолистки

Тепер плестимемо чашолистки. Візьмемо дріт довжиною 40 см і нанизаємо на нього 9 зелених бісеринок. Розмістимо бісеринки посередині дроту.

Візьмемо один з кінців дроту і, притримуючи крайню бісеринку з того боку, пропустимо цей кінець дроту через наступну найближчу бісеринку у зворотньому напрямку. Затягуємо дріт. На цей самий кінець дроту набираємо ще 6 бісеринок. Тепер пропускаємо цей кінець через крайню бісеринку на другому кінці дроту.

Букет троянд із бісеру, майстер-клас, фото 1

Затягуємо дріт — виходить один чашолисток.

Так само на кожному кінці дроту плетемо ще по 2 чашолистки — усього виходить 5. Беремо їх і прикручуємо просто під трояндою.

Для композиції нам потрібно 3 таких троянди.

Букет троянд із бісеру, майстер-клас, фото 2

Робимо листочки з бісеру

Нам знадобляться великі й маленькі листочки.

Почнемо з великих. Вони складаються з двох кіл і плетуться ось так:

  • середина — 14 бісеринок;
  • перше коло — 17+17;
  • друге коло — 21+21.

Плетемо 4 таких листочки.

Букет троянд із бісеру, майстер-клас, фото 3

Букет троянд із бісеру, майстер-клас, фото 4

Точно так само робимо маленькі листочки (їх потрібно 8). Ось тільки бісеринок потрібна інша кількість:

  • середина — 10;
  • перше коло — 13+13;
  • друге коло — 17+17.


Збираємо троянду з бісеру

Ура — всі деталі готові. Залишається тільки зібрати композицію. Спочатку з'єднуємо листочки — беремо і великі, й маленькі. Тепер прикручуємо гілочки з листками до троянд. Готово? Тоді з'єднуємо разом усі три квітки. Фінальний штрих — ставимо нашу композицію з бісеру у вазочку чи красивий горщик.

Букет троянд із бісеру, майстер-клас, фото 5

Ось так! Тепер ви знаєте, як створити чудові троянди з бісеру, які стануть окрасою кімнати або особливим подарунком для близької людини.

А якщо схеми таких виробів з бісеру, як квіти, для вас іще занадто складні, почніть із браслетиків: їх плести набагато легше і швидше. Заодно попрактикуєтеся, щоб потім з новими силами взятися за більш хитромудрі роботи!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Троянди з бісеру

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.