Що подарувати другові в Його день?

Що подарувати другові в Його день?

День дружби — свято, яке з'явилося зовсім недавно — в 2011 році. Я впевнений, що у Тебе є справжній друг, якого Ти вітаєш із Днем народження, Новим Роком чи Днем святого Миколая. Можливо, інколи ти навіть влаштовуєш йому приємні сюрпризи, не чекаючи на виняткову нагоду. Однак тепер Ти знаєш, що 30 липня у Твого друга — особливий день.

13 т. 0

Це — день взаємної поваги і порозуміння не тільки між людьми, а й між народами, державами і культурами. Тому пропоную Тобі в це свято подарувати своїм близьким друзям символічну річ, яку вигадали ще індіанці, а популярною зробили американці!

Браслет дружби — не тільки прикраса, а й символ дружби і любові. Він має назву «фенька», або «фенічка» — ймовірно, від англійського слова “thing”, що означає «річ» або «штука». Його плетуть із бісеру, ниток, мотузок чи стрічок.Північноамериканські індіанці мали звичай носити браслет дружби доти, доки він не порветься — люди, які обмінялися прикрасами між собою, вважалися названими братами. Завчасно знятий браслет означав кінець дружбі.

У 60-х роках традицію плетіння феньок підхопили американські хіпі — люди, які прагнули свободи, любові, миру і близькості до природи. Феньки, які створювали хіпі, мали різне значення залежно від кольору та візерунку. Були навіть спеціальні браслети, якими обмінювалися замість обручок. Продавати феньки в часи хіпі було не заведено — їх тільки робили власноруч і дарували.

Тепер подібний браслет можна і придбати. Проте ще цікавіше зробити цю барвисту прикрасу самому: тим більше, що в Інтернеті дуже легко знайти цілі клуби любителів феньок, де обмінюються майстер-класами, детальними схемами виробів, а ще — хваляться своїми творіннями. А подивитися там справді є на що: зі звичайних кольорових ниток муліне можна сплести браслет із чудернацьким візерунком, малюнками або літерами. Потрібно тільки трошки наполегливості — і Ти зможеш власноруч зробити для свого друга феньку з його улюбленою тваринкою, емблемою музичного гурту або теплими словами!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Що подарувати другові в Його день?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.