Фруктовий букет на Перше вересня

Фруктовий букет на Перше вересня

Здивувати улюблену вчительку в День знань — завдання не з простих. Серед розмаїття букетів — яскравих, строкатих та пишних — так легко згубитися в натовпі однокласників. Та не цього разу. Пропоную тобі окрім красивих квітів та гарного настрою подарувати наставнику ще й трішки здоров’я, підготувавши для нього букет із фруктів.

18 т. 0

31 серпня ціни на квіти злітають, мов за помахом чарівної палички, тож твоїм батькам нічого не лишається, як викласти кругленьку суму за букет, який ще вчора коштував удвічі дешевше. Однак не поспішайте — цікавий та корисний презент для вчителя можна створити своїми руками, а заодно зібрати докупи всі фарби осені!

Фруктові букети — це модно, стильно і по-сучасному здорово. Щоб композиція вийшла гарною та охайною, ти маєш знати маленькі секрети створення букетів із фруктів та овочів. З задоволенням їх тобі відкриваю!

Підготуй, будь ласка:

  • фрукти (апельсини, гранати, мандарини, грейпфрути, лимони — обирай на свій смак),
  • ягоди (калина, горобина, гіперікум, виноград тощо),
  • дерев’яні шпажки,
  • гострозубці,
  • скотч,
  • харчову плівку,
  • косинець чи інше канцелярське приладдя,
  • тоненьку стрічку,
  • крафтовий папір.

Як зробити фруктовий букет

Фантазуй!

1. Вимий гарненько фрукти й настроми їх на дерев’яні шпажки. Краще використовувати 2–3 шпажки для кожного фрукта. На випадок, якщо при складанні букета якась поламається.

Секрет № 1. Якщо фрукт або овоч дуже важкий (як от грейпфрут, буряк чи гранат), використовуй флористичні бамбукові палички. Вони чудово витримають такий вітамінний вантаж.

Букет із фруктів

2. Розріж деякі фрукти навпіл або відріж верхівки і також настроми на шпажки.

Секрет № 2. Щоб по дорозі до школи надрізані фрукти не обвітрились і не забруднились, закрий їх харчовою плівкою і зніми перед самим даруванням.

Як зробити букет із фруктів

3. Починай складати букет. Масивні фрукти розташуй посередині, менші — по колу. Щоб букет міцно тримав форму, не забувай ретельно обмотувати кожен фрукт скотчем внизу шпажки.

Пробіли між фруктами заповни гілочками калини, горобини чи гіперікуму (це декоративні ягідки, їсти їх не можна, але в букеті вони мають просто чудовий вигляд). За бажанням, використай листя декоративної рослини салал чи іншу зелень. Грона калини можна примотати скотчем до шпажки.

Секрет № 3. Зменшити навантаження на шпажки можна, перекладаючи їх папером чи целофаном. Тоді тоненькі дерев’яні палички точно не зламаються під натиском фруктів.

4. Щоб фруктова композиція мала цікавіший вигляд, додай до основного складу маленькі прикраси. Це можуть бути косинець, пінопластовий м’ячик-глобус чи звичайні палички кориці, перев’язані стрічкою.

5. Крафтовий папір допоможе оформити твій святковий букет. Нижню частину композиції краще закрити.

Секрет № 4. Аби фрукти не втратили свіжість та привабливий вигляд, виготовляй букет за кілька годин до виходу з дому. Ніхто не хоче отримати у подарунок зів’ялий лимон чи всохлі сливки!

Ну от і все. Осіння казка із фруктів та ягід готова! Сміливо даруй вітамінний букет учителю — без сумніву, він буде в захваті.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Фруктовий букет на Перше вересня

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.