Листівка на будь-який смак

Листівка на будь-який смак

Здається, все продумали: прикраси на ялинку, новорічний костюм, подарунок під ялинкою… Але все-таки чогось не вистачає… Чого саме? Листівки, привітання, підпису! Який же подарунок без них? Досить часто саме вони, якщо не замінюють, то доповнюють основний подарунок.

47 т. 1

Виготовлення новорічної листівки – це безмежне поле для Твоєї фантазії і творчості. Що тільки не можна використати для її виготовлення: ґудзики, нитки, тканину, кольоровий і гофрований папір, пластилін, гірлянди, блискітки, вату, стрічки, фольгу, бісер, пір’я…

Виготовлення листівки великою мірою залежить від того, чим Ти захоплюєшся. Любиш малювати, вишивати, в’язати, робити аплікації, плести бісером або шити. Все це чудово. І все це можна використати у роботі.


Малюнок

Якщо ти маєш хист до малювання, то найпростіше і найшвидше буде намалювати чи перемалювати гарну новорічну картинку. Потім прикрасити її стрічками і блискітками.

Листівка на будь-який смак


Використання тканини

Хочеш чогось складнішого? Тоді підшукай шматок тканини зеленого кольору, виріж з неї ялинку. Цікаво виглядатиме ялинка, прикрашена різнокольоровими маленькими ґудзиками. Незайвими будуть і бантики та стрічки. Ну, і, звичайно, щире привітання з Новим роком.

Листівка на будь-який смак


Аплікація

Трохи більше часу вимагатиме від Тебе листівка-аплікація. На ній можуть бути зображені різноманітні зимові персонажі, казкові герої, символи наступаючого року. А прикріплювати їх до картону необов’язково за допомогою клею, для цього навіть краще підійде двосторонній скотч. Тоді складатиметься враження об’ємності.

Листівка на будь-який смак


Наклейки

Якщо в Тебе є наклейки на новорічну тематику, їх теж можна використати.

Листівка на будь-який смак


Вовняні нитки

Важко повірити, але вовняні нитки – один із найкращих матеріалів для виготовлення листівок. Можна зробити красиву ялиночку, вирізавши з картону трикутник та обмотавши його нитками — а потім наклеїти його на красиву основу. А можна просто викласти ниточку в потрібній формі.

Листівка на будь-який смак


Відбитки пальців

Мабуть, найбільш зворушливі — листівки з кольоровими відбитками пальчиків. Просто, швидко і розвиває фантазію. Спочатку робимо відбитки, а потім домальовуємо деталі!

Листівка на будь-який смак


Манна крупа замість снігу

Відкрию одну таємницю. Щоб створити ефект снігопаду чи просто великої кількості снігу, достатньо помастити частину листівки клеєм і посипати манною крупою. Дати висохнути – і результат як у пісні: «Сніг-сніжок засипав поріжок…»

Листівка на будь-який смак

Зроби листівку своїми руками – і Твої рідні та друзі обов’язково це оцінять!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

47 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Листівка на будь-який смак

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

invik-avatar

маша луговая

родичів та близьких з яблучним спасом
30-04-2015