Прості маски до Нового Року

Виготовляємо новорічні маски

Я завжди з нетерпінням чекаю на зимові свята: за вікнами кружляє хурделиця, розмальовує візерунками вікна, а в школах і дитячих садочках — хороводи, танці, веселий сміх та десятки усміхнених дівчаток і хлоп’ят.

256 т. 0

Немов із казки вони вийшли: хитрі лисички та добрі ведмедики, сніговички і тендітні мишки, красуні-принцеси та благородні лицарі – які ж красиві у них вбрання та маски! А Ти вже вигадав, у якому образі зустрічатимеш Новорічне свято?

Чи Ти й досі ламаєш голову, ким бути? А може, вже вирішив, на кого перетворитися, але не знаєш, як зробити маску з картону? Не хвилюйся: новорічна маска своїми руками – це не так вже й складно! Пустунчик підшукав для Тебе такі чудові варіанти, які навіть малювати не треба – можна просто роздрукувати! А після цього – наклеїти на тонкий картон і вирізати по контуру.

А щоб Твоя маска добре трималася на голові, з боків на рівні очей приклей широкі паперові смужки. Приміряй маску, скріпивши смужки скріпкою. Склей у потрібному місці. Замість паперових смужок можеш прикріпити резинку, наклеївши на обидва кінчики її паперові прямокутники з внутрішньої сторони маски.

А тепер – вуаля! Маски тварин для дітей своїми руками: Пустунчик підготував цілу колекцію! Тобі залишається тільки вибрати :)

Новорічні маски своїми руками. Ведмідь

Маска ведмедика

Маска своїми руками. МишаВитончена аристократична миша

Новорічні маски. Пугач

Серйозний пугач

Маски тварин роздрукувати. Вовк

Незлий і нестрашний сірий вовк

Новорічна маска своїми руками. Вовк

Сумна царівна-жаба

Маски тварин роздрукувати. Собачка

Маска собачки

Маски тварин роздрукувати. Їжак

Милий їжачок

Маски своїми руками. Зайчик

Маска зайчика

Новорічні маски своїми руками. Овечка

Маска овечки

Маска своїми руками. Котик

Котик

Новорічна маска своїми руками. Кіт

Ще один кіт


Новорічні маски тварин роздрукувати. Маска ворона

Маска ворони


Маски тварин роздрукувати. Маска мурахи

Маска мурахи


Маска дракона з картону

Маска дракона

Маска журавля

А ось якщо Тобі потрібна маска журавля, доведеться попрацювати довше – роздрукувати і вирізати схему, розфарбувати її ось так, як на картинці, а потім – правильно склеїти. Та якщо труднощі Тебе не лякають – тримай схему! 

Маска журавля схема роздрукувати

Новорічна маска, зроблена своїми руками, стане ще гарнішою, якщо її задекорувати мішурою, стразами, блискітками, стрічками. Фантазуй, вигадуй цікаві костюми та маски — і тоді Новий рік принесе море позитиву, незабутніх вражень та подарує Тобі справжню новорічну казку! Веселих свят, оригінальних образів та яскравих вражень!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

256 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Прості маски до Нового Року

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.