Ялиночка з шишки: затишно і зворушливо

Ялиночка з шишки: затишно і зворушливо

Хто з дітей не любить прикрашати ялинку? Це радісно, чарівно, просто казково! А як Тобі ідея зробити маленьку ялиночку своїми руками? А потім — задекорувати зелену красуню на власний смак!

21 т. 1

Таку ялинку можна поставити у себе на столику, а можна подарувати хорошій людині. Якщо ж Тобі сподобається виготовляти ці милі деревця, раджу зробити з них цілу новорічну композицію!

Новорічна ялинка своїми руками

Отже, сьогодні ми робитимемо ялиночку... із шишки! Так-так, Ти все правильно розумієш: форма сухої розкритої шишки дуже нагадує ялинку, а якщо ми її ще й пофарбуємо і прикрасимо, то отримаємо справжнісіньку зменшену копію новорічного дерева. Поїхали?

Якщо в Тебе вдома вже є шишки, готуйся до наступного кроку: їх треба гарненько вимити, а потім висушити. Річ у тім, що вони дуже чутливі до зміни вологості, а тому розкривають свої лусочки у суху погоду. Тож поклади їх біля батареї або підсуши в духовці (за невисокої температури!).

Готово? Тепер будемо фарбувати! Підійде гуаш, акрилова фарба чи фарба з балончика. Однак запам'ятай: якщо Ти використовуєш гуаш, потім неодмінно покрий ялиночку лаком, щоб фарба не лущилася.

Як зробити ялинку з шишки

Втім, ялинка із шишки не обов'язково має бути зеленою: можна й узагалі її не фарбувати, а можна зробити кілька новорічних деревцят різних кольорів. Чом би й ні?

Як робити ялинку з шишки

Ну, а тепер — найголовніше: прикрашання! Можна зробити просто ялинку, всипану снігом. Мастимо нашу поробку клеєм ПВА й посипаємо манкою! Після цього не забудь побризкати ялинку лаком для волосся.

Якщо ж Ти хочеш, щоби сніг на Твоїй ялиночці ще й казково іскрився, використай малесенькі блискітки.

Утім, думаю, Тобі все ж цікавіше, як зробити ялинку з шишки, прикрашену новорічними іграшками! Тут усе дуже просто, тільки роздобудь клей-пістолет. А потім дай волю своїй фантазії: пайєтки, намистинки, великий бісер, стрази, кульки з фольги...

Новорічна ялинка своїми руками

Як із зеленою, так і з непофарбованою шишкою дуже красиво поєднаються кульки з войлоку. Намотай шерсть на палець, а потім скручуй її долонями, щоб вийшов круглий «м'ячик». Тепер опусти його в теплу воду і зовсім трішечки доторкнися ним до рідкого мила. Після цього продовжуй скочувати кульку долонями. Коли вона ущільниться і стане твердішою, можеш її відкласти — нехай сушиться. Сухі шерстяні кульки прикріпи до ялиночки за допомогою термоклею. Тільки поглянь — вони одразу створюють таку затишну атмосферу!

Новорічна ялиночка з шишки своїми руками

Сподіваюся, Тобі сподобалася ідея робити ялинки з шишок. Нехай вони додають тепла Твоєму новорічному святу!

Як виготовити ялиночку з шишки

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ялиночка з шишки: затишно і зворушливо

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

danilo-avatar

Даниил Турчин

Гарно.
16-12-2020