Оригінальні прикраси для ялинки
Новий рік вже не за горами. Саме час виготовляти новорічні вироби своїми руками. І почнемо ми, звичайно ж, з іграшок на ялинку. Якщо хочеш, щоб Твоє новорічне дерево виглядало красиво і незвично, подбати про його оздоблення потрібно заздалегідь. Пустунчик підкаже, як швидко й оригінально прикрасити ялинку до Нового року, та так, що Твої друзі охнуть від захоплення.
Чарівною прикрасою новорічної красуні стануть іграшки з дроту і бісеру. Зробити їх дуже просто.
Візьми товстий мідний дріт і зроби каркас для майбутньої іграшки, наприклад, у формі зірки. На гнучкий алюмінієвий дріт нанизай багато бісеру різних форм і кольорів. Обмотай цієї міні-гірляндою каркас іграшки. Вуаля, прикраса готова!
Не менш вишуканими і по-домашньому теплими будуть м'які прикраси з фетру. Ось вони напевно занурять Тебе в атмосферу новорічного дива і домашнього затишку.
Різдвяні будиночки, ялинки, сердечка і веселі сніговички — форма іграшки може бути будь-якою!
Уважно подивися на викрійки, добери потрібні кольори (нехай кожна іграшка буде різнокольоровою). Зший лицеву і зворотню сторони між собою, залишивши отвір для наповнювача (вати, халлофайбера). Коли наб'єш іграшку, заший прикрасу до кінця.
Важливо, щоб нитки, які використовуєш для шиття іграшок, теж були яскравими і барвистими, з золотими або срібними вкрапленнями.
Зверху на іграшку можна пришивати що завгодно — намистинки, штучні квіточки, бантики, сніжинки або бісер. Чудо-прикраси виглядатимуть приголомшливо.
Дух старовини принесуть в Твій дім еко-іграшки з льняного шпагату і коробок з гофрованого картону.
Зроби дві однакові картонні заготовки іграшки. Малюй ескізи так, щоб гофра на одній частині йшла вертикально, а на іншій — горизонтально.
Склей частини між собою клеєм ПВА, притисни чимось важким. Тепер можеш попити чаю і подумати, яке бажання загадаєш на Новий рік.
Коли заготовка висохне, можна приступати до обмотування.
Відмотай виток шпагату (1 м), вимочи його в клеї ПВА, відіжми. Мотай. Хочеш — у різних напрямках, хочеш — виток до витка, головне, щоб не було прогалин, і ніхто не побачив картон.
Кінчик ховаємо під вже намотані мотузочки. Сушимо на батареї приблизно день.
За бажанням, іграшку можна пофарбувати золотою або срібною фарбою з розпилювача. Робити це потрібно на вулиці.
І нарешті — провітрювання. Повісь іграшку на відкритому балконі, нехай подихає 4-5 днів, так вийде неприємний запах від фарби.
Сподіваюся, Тобі сподобалися мої ідеї. Твори новорічні вироби своїми руками і запрошуй новорічну казку до себе у гості.
Оригінальні прикраси для ялинки
Щоб залишити коментар авторизуйтесь
Коментарі: