Ква! Зелена листівка до літніх свят

Ква! Зелена листівка до літніх свят

Трійця, Івана Купала, дружня вечірка чи День народження приятеля — зелена листівка прикрасить будь-яке літнє свято. Життєрадісна і трошки лінива (ну зовсім, як ти під час літніх канікул), жабка з мохіто у лапці стане жартівливим побажанням солодкого життя без турбот і хвилювань.

6 173 0

Ось вона, розкішна володарка водойм, гріється під теплим сонечком на лататті! Легкий вітерець лоскоче їй щічки, а блакитні річкові хвилі дарують омріяну прохолоду… Тобі вже кортить виготовити цій жабці подружку? Тоді дивись, як зробити об’ємну листівку на літні свята й повеселити друзів.

Об'ємна листівка до літніх свят своїми руками

В українській міфології жаб часто пов’язували з русалками і навіть відьмами. Вважалось, що жаби володіють магічними здібностями та викликають дощі. А знайома тобі давня слов’янська казка про Царівну-жабу наділяє зелену болотну жительку надприродними знаннями та вміннями. Ось чому прекрасна наречена Івана Царевича, скинувши жаб’ячу шкірку, так легко справлялася з будь-якими завданнями свекра.

У деяких міфах жабу вважають уособленням води, духом водоймища. Тому листівка з жабкою буде актуальним подарунком до свята Івана Купала. І хоч існує чимало легенд, де жаб зображають не в найкращому світлі, ми вирішили додати їхньому іміджу кілька позитивних нот. Тому наділили нашу зелену красуню веселою вдачею та почуттям стилю.

Тобі знадобляться:

  • акварельні фарби,
  • папір для акварелі,
  • клей ПВА,
  • ножиці,
  • канцелярський ножик,
  • чорна ручка, пензлики різної товщини.

Об'ємна листівка до літніх свят

Не гай часу — твори разом з нами та радуй друзів приємними сюрпризами!

1. Посередині аркуша для акварелі намалюй усміхнену жабку, що сидить на листку латаття та безтурботно попиває коктейль. На голову жабці «одягни» стильний солом’яний капелюх, прикраси головний убір квітами. Склянку декоруй кружальцем апельсина.

Об'ємна листівка своїми руками

2. Розфарбуй малюнок. Знизу домалюй квітку латаття (глечик жовтий) і блакитні хвильки.

Об'ємна листівка своїми руками

3. Відступи 0,5 см від верхнього краю аркуша та простим олівцем проведи рівну повздовжню лінію для майбутнього згину. По обидва боки жабки намалюй кущі брусниці, очерет або папороть. Не виходь за межі проведеної лінії.

Об'ємна листівка

4. Зі звороту аркуша списаною ручкою проведи повздовжню лінію на відстані 0,5 см від краю. Зігни аркуш.

5. За допомогою манікюрних ножиць та канцелярського ножа вирізьби жабку. Межі різьблення кущів познач заздалегідь простим олівцем. Намагайся повторювати природні округлі форми рослин.

Увага! Вирізаючи жабку, залиш папір нерозрізаним по обидва боки латаття і збоку капелюха. Це допоможе їй триматися рівно й не деформувати листівку.

6. Візьми ще один аркуш паперу та відріж зверху смужку шириною 0,5 см. Це потрібно для того, аби ширина двох аркушів листівки була однаковою.

7. Простим олівцем ледь помітно намалюй мильні бульбашки різних розмірів. Широким пензлем зроби жовто-зелене тло з переходом в оранжевий колір. Оминай місця мильних бульбашок.

Коли фон повністю висохне, розфарбуй маленькі капітошки різними кольорами, лишаючи місця відблиску світла незафарбованими.

8. Склей аркуші листівки. Додай об’єму квітці латаття, виготовивши ще кілька довільних пелюсток.

Яскрава літня листівка готова.

9. На цьому можна було б завершити, але нам захотілось додати жабці ще один стильний аксесуар — модну сумочку. На ній ти зможеш написати коротке привітання другові. Як щодо «Безтурботного життя!»?

Та будь обережним, прорізаючи отвори для ручок сумки. Тендітну жаб’ячу лапку так легко пошкодити!

Наша річкова царівна готова чарувати погляди твоїх гостей. Подаруй зелену листівку другові на День народження — блакитноока жабка у сонячному капелюсі неодмінно змусить іменинника усміхнутися.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

6 173 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ква! Зелена листівка до літніх свят

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.