Казковий замок — конструктор із картонних рулонів

Казковий замок — конструктор із картонних рулонів

Як часто ми не помічаємо, які скарби знаходяться просто у нас під руками! Роззирнися довкола — чимало підручних матеріалів можна використати повторно, та ще й зробити з них чудове знаряддя для гри. Якщо Ти любиш виготовляти іграшки своїми руками, приєднуйся! Якихось півгодини — і на Твоєму столі виросте розкішний палац із принцесами, благородними лицарями і справжнім драконом.

15 т. 0

Для кмітливих і винахідливих немає нічого неможливого, правда? Навіщо витрачати піврічні заощадження на дорогезний конструктор, якщо його можна виготовити з підручних матеріалів… і всього за півгодини! Не віриш? Тоді дивись, як легко картонні рулони, лотки та коробки перетворюються на розкішний середньовічний замок, і Тобі захочеться зробити таке диво самому.

А найцікавіше те, що кожного разу його можна складати по-іншому — залежно від настрою та обставин гри.

Підготуй, будь ласка:

  • рулони від паперових рушників, фольги тощо,
  • картонні коробки та вставки,
  • лоток з-під яєць,
  • шишки, горіхи,
  • зубочистки,
  • ножиці,
  • канцелярський ніж,
  • клей ПВА (клей-пістолет),
  • степлер.

казковий замок з паперу та картону

Розпочинай роботу і не бійся фантазувати, головне — азарт і любов до природи! Вторинне використання сировини — ще один крок до збереження природних багатств Землі.

Спочатку виготовимо дракона. Ось такий симпатичний динозаврик прекрасно впорається з його роллю. З картонної деталі виріж силует динозавра. Рулон від кухонного рушника розріж навпіл та зроби по два повздовжні надрізи на обох половинках. Це кінцівки динозавра. Приклей на спину дракона сірі плямки, а зверху — кольорові ребристі шипи. Залишилось зовсім трошки — виготовити динозавру оченята, намалювати ротик та закріпити тіло в надрізах картонних рулонів. Готово!

Дракон з паперу

Переходимо до виготовлення замку. Вежі фортеці складатимуться з різних за діаметром та висотою рулонів. Вікна та балкончики виріж канцелярським ножиком або манікюрними ножицями. Розрізати рулони краще довірити мамі або татові.

Дерева легко виготовити, приклеївши горіхи та шишки до невеличких картонних циліндрів гарячим клеєм.

казковий замок з паперу та картону

казковий замок з паперу та картону

До найвужчих та найвищих веж сміливо приклеюй картонну основу — круг або котушку від декоративної стрічки. В такому разі рулони будуть більш стійкими.

Дахи казкового замку виготовити дуже просто! Змасти внутрішню сторону вирізаної з коробки для яєць чашечки та прикріпи до вежі. Гострі верхівки матимуть вежі, дахи яких виготовлені з картонних кружечків. Варто лиш вирізати невеличкий сектор до середини круга, скрутити заготовку в конус та скріпити степлером або клеєм ПВА.

Мури та коридори палацу виготов із картонних деталей від упаковок побутової техніки. Вони мають бути схожими на невеличкі цеглини.

Частини замку з картону

Гордість кожного замку — його прапор. Барвисті стяги (якщо, звісно, Ти їх розфарбуєш) прикрашатимуть Твою фортецю на кріпленнях із зубочисток.

Казковий замок з паперу

Який же палац без принцеси? Поселімо її в одну з веж фортеці. А ще не забудь про придворних, охоронців та інший ляльковий народ.

Додай деталей: виріж зображення корони — символ королівської влади, виготов квіти і вхід до фортеці з підйомним мостом.

Витягни з шафи стару залізничну дорогу — і в Тебе вже ціла казкова країна з дивовижними мешканцями та середньовічною архітектурою. Захопливої гри!

А досхочу награвшись, не забудь зібрати конструктор у коробку або пластиковий контейнер. Він ще не раз стане Тобі у нагоді.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Казковий замок — конструктор із картонних рулонів

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.