​Що можна зробити зі старого конструктора «Лего»?

​Що можна зробити зі старого конструктора «Лего»?

Lego — найпопулярніший конструктор світу! Яскраві локації, цікаві герої, захопливі сюжети подобаються навіть дорослим. Не поспішай прощатися з великою корзиною різнокольорових деталей — вони тобі ще знадобляться. Ми підкажемо геніальні ідеї використання блоків і фігурок Lego.

8 135 0

Цікаві факти про «Лего»

Звісно, в тебе є конструктор Лего і ти чимало про нього знаєш, тому що звернув увагу на цю статтю. Команда інтернет-магазину «Панама», де нові серії іграшок і конструкторів з’являються майже одночасно з презентацією виробника, підібрала для тебе перевірені факти про Lego:

 • назва компанії походить від вислову Leg Godt, що означає «Грайте добре»;
 • перші набори Lego були виготовлені з деревини: власник меблевого бізнесу Оле Кірк Крістіансен потерпав від збитків під час Великої депресії і був змушений переорієнтувати виробництво;
 • зараз бренд за один рік випускає понад 320 мільйонів шин для машинок і вже випередив фірми Goodyear, Firestone, які виробляють шини для справжніх автомобілів;
 • мініфігурок вже більше чотирьох мільярдів по всьому світу;
 • Legoland — тематичний парк, побудований із деталей конструктора — мріють відвідати всі фанати лего-будівництва, адже там є локації з джунглями, гонками й екстремальними атракціонами, принцесами, драконами і чарівниками;
 • Lego Serious Play — методика, за якою дорослі люди «грають» під час важливих зустрічей, адже складання лего залучає до процесу всіх учасників, допомагаючи знаходити нестандартні рішення для підвищення ефективності бізнесу.

А тепер ти дізнаєшся, що можна зробити з лего-деталей, яких у тебе ціла купа. Спробуй будь-яку ідею — запевняємо, ти отримаєш справжню насолоду від такого проведення часу.

Ідеї використання блоків і фігурок Lego

Якщо ти полюбляєш будувати нові об’єкти, доведеться навести порядок у деталях. Розсортуй елементи за кольором у контейнерах, щоб було легше почати будівництво.

Дивись туторіали виготовлення саморобок або проєктуй автомобілі, техніку, будівлі самостійно. Використовуй для цього програму Lego Digital Designer та подібні до неї. Можна працювати з нуля над своїм об’єктом, а можна займатися віртуальним моделюванням,взявши за основу готові розробки.

А хочеш зробити з деталей щось абсолютно нове й корисне? Це реально, оскільки якісний пластик дозволяє змайструвати безліч корисних штучок:

 • підставки під смартфон, для канцелярії, пультів, зубних щіток або контейнери для дрібниць, ключів, серветок;
 • неймовірні декорації в акваріум (пластик нетоксичний, якісно пофарбований, а тому не шкідливий для рибок);
 • картину-інсталяцію — знадобиться рамка для фото, куди потрібно вставити тонкий лист білого пластику з вирізаним силуетом людини, лего-чоловічка, песика та ін., насипати деталі, поставити скло, закрити рамку;
 • лабіринти для цікавих ігор із друзями, годинник, де замість цифр герої різних серій;
 • об’ємні, великі літери для інтер’єру;
 • новорічні прикраси (банти, зірочки, чоботи Санти), які можна повісити на ялинку або використати як різдвяний декор для кімнати.

В інтернеті багато інструкцій, які спрощують моделювання кашпо, ключниць, декору. Ми рекомендуємо тобі використовувати не тільки готові схеми, а й самостійно розробляти нові проєкти — це корисно для загального розвитку та розширення особистих компетенцій.

Конструктори Lego і кар’єрні перспективи

Для багатьох підлітків дитячі розваги з будівництвом за інструкцією стали основою майбутнього професійного інтересу. Своєчасно розвинене вміння конструювати, розподіляти ресурси, розробляти особисті проєкти допомагає здобувати нові знання.

Обирай набори Mindstorms, Education, якщо тобі подобається вивчати STEAM дисципліни (наука, технології, інженерія та математика). Такі серії — цікавий і простий інструмент, який допоможе зрозуміти абстрактні концепції математики, фізики, навколишнього світу, технології через вирішення практичних завдань. З набутими знаннями обрати престижну спеціальність буде легко!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 135 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

​Що можна зробити зі старого конструктора «Лего»?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.