Об'ємні аплікації з ниток

Об'ємні аплікації з ниток

От вже не чекав, що вироби зі звичайних ниток і клею можуть бути такими казково чарівними! Кульки з ниток запросто перетворюються на героїв улюблених мультиків, на стильні абажури для Твого світильника, або стають мерехтливою​ святковою гірляндою.

35 т. 0

Тож якщо у Тебе вдома планується супермегапаті, терміново потрібна цікава саморобка до свята, або наближається шкільна виставка, неодмінно зроби різнокольорові кульки з ниток. Вони допоможуть Тобі створити унікальну композицію і оригінально прикрасити інтер'єр.

Готовий підкорювати творчі вершини? Почали!

Робимо кулі з ниток для електричної гірлянди

Об'ємна аплікація з ниток

Для початку розповім Тобі, як зробити кульки з ниток для святкової гірлянди.

Підготуй, будь ласка:

  • бавовняні нитки,
  • клей ПВА,
  • невеликі повітряні кульки,
  • електричну гірлянду,
  • голку з широким вушком.

1. Надми кульки однакових розмірів.

Кулі з ниток. Майстер-клас, фото 1

2. Проштрикнувши флакон клею ПВА голкою з ниткою, в хаотичному порядку обмотай повітряні кульки. Але не старайся робити це занадто щільно, інакше кульки вийдуть нерівними.

Кулі з ниток. Майстер-клас, фото 2

3. Коли кулі з ниток остаточно висохнуть (сохнути вони повинні близько доби), тупим кінцем кулькової ручки обережно від'єднай кульки від ниток і лопни їх. Залишки витягни через отвори в нитках.

Кулі з ниток. Майстер-клас, фото 3

4. Прикріпи кульки з ниток і клею до лампочок електричної гірлянди, зробивши їм своєрідні абажури.

Кулі з ниток. Майстер-клас, фото 4

Розкішна гірлянда з ниток готова виблискувати різнокольоровими вогнями і радувати погляди Твоїх гостей!

Як зробити абажур із ниток для люстри

За допомогою ниток і клею можна зробити красивий абажур для люстри в дитячій кімнаті. Для цього знадобиться велика повітряна кулька. Дивись, як чудово виглядає кімната з такою незвичайною саморобкою — немов повний місяць заглянув у віконце!

Абажур з ниток. Фото 1

Абажур з ниток. Фото 2

Загадково і надзвичайно романтично виглядає абажур з ниток для світильника в спальню. Просто обмотай навколо великої кулі з ниток електричну гірлянду з проводами під колір ниток, і все — ексклюзивний світильник готовий! Але врахуй: кулька з ниток повинна бути міцною, аби надійно утримувати гірлянду і не тримати форму.

Покласти гірлянду всередину світильника з ниток — теж чудовий варіант.

Світильник з ниток, фото 1

Абажур з ниток можна прикрасити штучними квітами, намистинками, зірочками абощо, та надати світильнику особливого шарму й унікальності.

Світильник з ниток, фото 2

Світильник з ниток, фото 3

Казкові герої з кульок із ниток

Об'ємні аплікації з ниток можуть не тільки прикрасити Твій інтер'єр, але і перенести в чарівний світ казки. Як щодо ось такої чарівної саморобки Царівни-жаби?

До щільно обмотаної нитками кульки приклей паперові оченята, ротик і чорні крапочки-ніздрі. Вигадай жабці лапки. Казкова красуня готова. А щоб зробити лілію, розріж дві білих кулі з ниток, встав одна в одну і приклей серединку — маленьку жовту кульку з ниток.

Вироби з ниток та клею. Звірята, фото 1

Обожнюєш мультфільм «Смішарики»? Чудесно! Сам Бог велів Тобі зробити симпатичну кульку з ниток. Деталі обличчя та одягу виріж з кольорового паперу і приклей їх улюбленому персонажу. Смішарики з ниток будуть міцнішими і довговічнішими, якщо щільно обмотати нитками кульки з пінопласту. Звичайно, виймати пінопласт не потрібно.

Вироби з ниток та клею. Звірята, фото 2

Також з ниток легко зробити інших мультгероїв, наприклад, Капітошку або Колобка.

Гордий папуга прикрасить кімнату будь-якого веселуна, а райдужний вінок на двері завжди буде дарувати Твоїм гостям нотки позитиву.

Вироби з ниток та клею. Звірята, фото 3

Екзотичні пташки, милі сніговички, звірята і герої улюблених казок можуть оселитися в Твоїй кімнаті, якщо трохи пофантазуєш і виготовиш різнокольорові кульки з ниток. Проведи дозвілля весело і тоді навіть найдовші канікули або довгі зимові вечори ніколи не будуть нудними.

Вироби з ниток та клею. Звірята, фото 4

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

35 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Об'ємні аплікації з ниток

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.