Закохана парочка

Закохана парочка

У повітрі витає любов. Ще б пак, адже дуже скоро День Святого Валентина — улюблене свято всіх закоханих. Пропоную виготовити ось таку романтичну парочку та порадувати друзів і рідних незвичайним подарунком. Закохані котики подарують відмінний настрій та завжди нагадуватимуть адресату про Твою любов і турботу.

18 т. 0

Кілька годин — і на Твоєму столі пишаються ось такі чудові м’якенькі пухнастики. Уявляєш, як мама, сестричка чи подруга зрадіє такому витіюватому подарунку?!

То як, до справи?

Підготуй будь-ласка: бавовняну тканину двох кольорів (у мене червона та синя в горошок), холлофайбер чи іншу набивку, два ґудзики-сердечка, чорні намистинки для очей, нитки, голку, ножиці і весь свій креатив :)

1. Намалюй або роздрукуй викрійку та виріж її.

2. Перенеси викрійку на тканину, згорнуту вдвічі зовнішньою стороною всередину. Проший по контуру, залишивши отвір для набивки під хвостом :)

3. Відступивши від шва на 5-6 мм, виріж майбутню іграшку.

4. Виверни котика, використовуючи паличку для суші. Випрасуй тканину та набий холлофайбером.

5. Наповнивши котика набивкою, заший отвір таємним швом.

6. Приший котеняті очі-намистинки, білими нитками виший носик, вуса та рот. Вушко кішечки прикраси бантиком, а животик — ґудзиком у формі сердечка.

7. Кавалерові, за бажанням, можеш пришити метелик. Шиється кіт так само, як і кішечка.

Закохана парочка готова дарувати радість! А якщо пошити ще кілька маленьких кошенят і причепити їх до маминого і татового хвостів, вийде ціла котяча сімейка. Няв!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Закохана парочка

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.