Новорічна листівка для мами

Новорічна листівка для мами

Новий рік чарівною паличкою запалює різдвяні вогні, а разом з ними грайливими іскорками загоряються очі дітей у передчутті зимових чудес та подарунків. Але і дорослі з нетерпінням чекають свята, аби зустріти його в колі найдорожчих людей. Подаруй своїм батькам клаптик зимового дива, виготовивши для них новорічну листівку. Нехай їх очі іскряться радістю!

Веселий сніговик умить підніме настрій, а з появою на панно ялинки в дім увірветься дух прийдешнього Різдва. Новорічна листівка стане гарним привітанням рідним, яскравою прикрасою Твоєї кімнати і чудово підійде для зимової виставки у дитячому садку.

Підготуй, будь ласка:

  • картон блакитного кольору,
  • яєчну шкаралупу,
  • малюнки сніговика та ялинки,
  • манну крупу,
  • барвники або фарби,
  • клей ПВА,
  • ножиці.

Почнемо?

Для нашої листівки знадобляться малюнки сніговичка та ялинки. Можеш намалювати їх олівцем або роздрукувати на принтері, вирізати й наклеїти на картон. Обирай блакитний фон, щоб створити враження, ніби навкруги лежить сніжок.

За допомогою барвників пофарбуй яєчну шкаралупу. Тобі знадобиться шкаралупа зеленого, жовтого, коричневого, червоного (або плямистого) та білого кольорів. Якщо барвників під рукою не знайшлося, не біда — пізніше можна буде розфарбувати шкаралупу за допомогою фарб.

Починаємо з ялиночки. Поступово намащуй клеєм ялинку та притискай шматочки шкаралупи зеленого кольору. Іноді вони ламаються, але не хвилюйся. Так навіть красивіше. А зайві частинки, які виходять за межі зображення, просто видалити. Вони не приклеєні, тому їх легко прибрати з листівки. Для стовбура ялинки візьми коричневу шкаралупу.

Наш сніговик модний і сучасний, тому для його шапки і шарфика візьми строкату шкаралупку. Приклей її так само, як і зелену. Нічого складного, лиш трішки зусиль і терпіння. Приклеюй деталі обережно, аби робота вийшла акуратною.

Якщо шкаралупки не пофарбовані, тоді приклей білі, зачекай, доки клей гарно просохне, а потім розфарбуй необхідними кольорами.

Жилет у нашого красунчика жовтий, а сам він — білий. Обличчя сніговичка краще залишити як є, щоб видно було усмішку та оченята.

А от носик-морквинку прикраси шкаралупкою. Ми взяли коричневу, бо помаранчевого барвника у нас не знайшлося.

Щоб на листівці було багато снігу, візьми манну крупу. Вона біленька і трохи схожа на сніг. Спочатку зроби кучугури снігу — намасти клеєм невеличкі острівці в нижній частині картону та присип крупою. Коли клей повністю висохне, просто струси зайву крупу з листівки.

Але якщо Тобі цього буде замало, додай снігопад — зроби клеєм цяточки і присип їх манкою. Не забудь написати новорічне привітання.

Яскрава листівка готова дарувати новорічний настрій Твоїм рідним. Напередодні зимових свят виготов сніжне панно для мами чи тата, і Дід Мороз неодмінно завітає до Тебе додому, залишивши під ялинкою бажані подарунки.

Автор майстер-класу: Ольга Пройда.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Новорічна листівка для мами

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.