Упаковка для подарунка — шедевр мінімалізму

Упаковка для подарунка — шедевр мінімалізму

Через годину час бігти на побачення, подарунок до Дня святого Валентина готовий, та от халепа — неупакований... А вдома є тільки білий папір і чорна фарба. Цього цілком достатньо, щоби створити суперстильну упаковку для подарунка!

16 т. 0

Твоя кохана буде просто у захваті, побачивши такий шедевр — їй точно буде шкода його відкривати. Поглянь, які милі тваринки:

Як оригінально упакувати подарунок

Усього кілька помахів пензликом — і звичайна коробка, обгорнута папером, стає модною совою, смішним єнотом чи мінімалістичною пандочкою. Аби створити таку красу, потрібна тільки фантазія й акуратність. Тож спочатку лови інструкцію, яка допоможе Тобі правильно упакувати коробку:

Інструкція з пакування подарунку

А тепер — гайда творити! Малюємо тваринкам очка і носики, вирізаємо і приклеюємо лапки, вушка і хвостики. А сові й приклеювати нічого не треба — просто не до кінця обгорни коробку, залишивши трикутнички з одного боку піднятими вгору ;)

Оригінальна упаковка подарунка фото 1

А справжнє мімімі — це дві тваринки: одна більша, друга — менша. У меншу коробочку можеш покласти просто цукерочки чи милу дрібничку, а в більшій буде основний подарунок. Бо ж два презенти — це, безперечно, краще, ніж один, тим більше — у такій креативній упаковці!

Оригінальна упаковка подарунка фото 2

Ось що таке творча уява — щойно в Тебе була нудна однотонна коробка, і раз — тепер це оригінальна упаковка подарунка. Не полінуйся знайти червону ручку і зробити звірятко романтичним— просто намалюй на ньому кілька сердечок.

Люби, фантазуй і твори! Упевнений — у Твою закохану голову може прийти ще багато незвичайних ідей!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

16 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Упаковка для подарунка — шедевр мінімалізму

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.