Паперовий янгол

Паперовий янгол

Різдво!.. Маленькі янголята спускаються з небес і сповіщають увесь світ про справжнє диво. Хочеш, аби вони прийшли і до Твоєї оселі? Це надзвичайно просто! До справи!

32 т. 0

Бумажный ангел

Нам потрібні:

аркуш щільного, креслярського паперу форматом А3 (щільність паперу має дуже важливе значення, тому що вся поробка буде зроблена лише з паперу);
аркуш паперу форматом А4;
лінійка;
ножиці;
степлер.

Бумажный ангел

Крок 1

Від довшої сторони аркуша А3 відрізаємо 6 смужок шириною 2 або 1,5 сантиметри. Не поспішай. Як каже народна мудрість, сім раз відміряй — один раз відріж.

Від довшої сторони аркуша А4 відрізаємо 10 смужечок. Їх ширина має бути по 1,5 сантиметри. 

Бумажный ангел

На картинці смужки різних кольорів. Це зроблено для Твоєї зручності, щоб можна було відрізнити великі смужки від маленьких. Тобі ж радимо використовувати папір одного, у крайньому випадку двох, кольорів.

Крок 2

Беремо довгу смужку, згортаємо її так, щоб утворилася маленька петелька. Кінці притримуємо пальчиками.

Бумажный ангел

Загортаємо кінці смужки і з’єднуємо їх над маленькою петелькою за допомогою степлера. Ця деталь буде голівкою нашого янгола.

Бумажный ангел

Бумажный ангел

Крок 3

За таким же принципом виготовляються і інші деталі. Тож, якщо Ти успішно освоїв два перші кроки, далі успіх Тобі просто гарантований.

Беремо коротшу смужку, робимо петельку (так, як це описано у кроці 2), але поки що не з’єднуємо, а тримає пальчиками.

Бумажный ангел

Далі нам буде потрібна ще одна коротка смужечка. З неї ми виготовляємо над двома вже існуючими петельками ще одну велику. І знову ж тримаємо пальчиками.

Бумажный ангел

Беремо довгу смужечку. Один її кінець потрібно підкласти під усі петлі і тримати. Потім необхідно взяти ще одну велику смужку. Одним кінцем підкладаємо її під всю конструкцію і нарешті з’єднуємо за допомогою степлера.

Бумажный ангел

Що ж ми отримали? Три петельки на двох довгих смужках.

Бумажный ангел

Бумажный ангел

Тепер робимо ще по дві петельки з коротеньких смужечок. За допомогою степлера приєднуємо їх до довгих смужок справа і зліва.

Бумажный ангел

Крок 4

Тепер знову нам знадобиться коротка смужка. Робимо дві петельки, але придаємо їм форми крапельки (на фото червоного кольору). З другої короткої смужки робимо більшу крапельку (на фото синього кольору). Тепер треба взяти велику смужку, робимо з неї одинарну петлю (на фото білого кольору). Так ми отримали велику крапельку, з маленькими всередині. 

Бумажный ангел

Крок 5

Тепер знову повертаємося до попередньо виготовленої конструкції (Крок 3). Між вільних кінців довгих смужок поміщаємо велику краплю і закріплюємо все це степлером.

Бумажный ангел

Бумажный ангел

Тепер на однакових відстанях згинаємо велику білу смужку справа і зліва. І що ж у нас виходить? Тобі не нагадує це платтячко? Так буде одягнений наш янгол.

Бумажный ангел

Крок 6

Тепер потрібно стиплером скріпити центральну петельку і краплинку, щоб вони не зміщувалися.

Бумажный ангел

Крок 7

Без чого Ти не можеш уявити янгола? Що є символом їх чистоти, вірності, любові? Звичайно, це крильця. Тож пропоную зайнятися виготовленням цих елементів.

Все за вже вивченою схемою. З короткої червоної смужки робимо подвійну петлю, з короткої синьої — одинарну петлю, з довгої білої — теж одинарну. Не скріпляємо, притримай смужки пальчиками.

Бумажный ангел

Дам Тобі одну пораду: якщо Тобі складно тримати всі нескріплені смужечки разом, можеш на кожному кроці робити це для кожної смужки окремо.

Крильце у нас вже є. Тепер ми повинні його прикріпити до платтячка. Простеж, щоб воно було розміщене досить високо. Адже саме до крилець ми будемо приєднувати голівку.

Тепер Ти маєш зробити усе те ж саме і виготовити друге крильце, але вже без моєї допомоги. Ти впораєшся!:)

Бумажный ангел

Пропоную зробити наші крильця трішечки загостреними. Для цього варто зім’яти їх краї. Верхня частина повинна бути трішки меншою. Те ж саме Ти можеш зробити із внутрішніми петельками крилець.

Бумажный ангел

Бумажный ангел

Крок 8

Приєднуємо голівку між крильцями. І знову нам на допомогу приходить степлер.

Бумажный ангел

Власне це все! Янгол прийшов і Твій дім, а з ним радість, щастя, здоров’я, успіх, надія, віра і любов!=)

Бумажный ангел

Крок 9

Такого поважного і шанованого гостя твоєї оселі треба розмістити так, щоб він був на найвиднішому місці.

Візьми ниточку, протягни її так, як показано на малюнку. Тепер залишилося лише обрати найпочесніше місце у Твоїй оселі.

Бумажный ангел

Янгол у нас, як бачиш, вийшов немаленький — сантиметрів 40. Якщо бажаєш зробити меншого, використовуй лише папір формату А4. Від довгої сторони відріж — 6 смужок, від короткої — 10.

Бумажный ангел

Такі поробки допоможуть Тобі створити у домі незабутню різдвяно-святкову атмосферу.

Бумажный ангел

Бумажный ангел

Матеріали взяті з сайту stranamasterov.ru.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

32 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Паперовий янгол

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.