Осіннє панно «Кленовий листочок»

Осіннє панно «Кленовий листочок»

Гойдаючись на скрипучій гойдалці й безтурботно тріпочучи ніжками, непосида-Осінь розкидає довкола багряні клаптики падолисту. І кружляють вони у шаленому танці, вкриваючи землю сліпучим килимом. Можна назбирати цих барвистих осінніх дарунків та зробити гербарій. А ми вирішили виготовити кленовий листок із… пластикових пляшок. Дивіться, як це було!

Дуже прикро спостерігати, як разом із листочками та квітами наші газони рясніють усіляким брудом та пляшками. Тож ми з синочком вирішили нагадати всім, що можна не викидати використані речі, а робити з них цікаві саморобки, як от осіннє панно з пластикових пляшок та пластиліну .

Для виготовлення панно «Кленовий листочок» знадобляться:

  • пластикові пляшки різного кольору,
  • пластикова коробка від торта,
  • синій чи блакитний пластилін,
  • ножиці,
  • зубочистка,
  • шаблон листочка (за бажанням).

До роботи!

1. Беремо пластикову упаковку від торта (верхню кришку) і вирізаємо коло. На подібних коробках зазвичай є кілька гарних ліній, по яких дуже зручно обрізати пластик. Якщо дитина маленька, трохи допоможемо їй, щоб не було гострих кутів і вона не порізалась.

2. Беремо невелику кількість пластиліну і розмазуємо пальцем по заготовці. Як правило, дитині до вподоби така робота. Хоч вона і потребує терпіння й часу. До того ж, можна змішувати синій та блакитний колір як заманеться.

3. Підготуємо пластикові пляшки. Краще використати пляшки з тоненького пластику. Ріжемо їх на смужки завширшки 1 см. А потім нарізаємо квадратиками.

Геометрична точність не потрібна, тому легко можна довірити цю справу дитині. Зручно скласти шматочки одного кольору, наприклад, у формочки для зефіру. Тоді їх легше використовувати.

4. Прикладаємо шаблон кленового листочка до пластиліну і зубочисткою обводимо контур.

5. А тепер найцікавіше — викладання мозаїки. Беремо шматочки пляшки жовтого кольору і заповнюємо листочок. У куточках можна прикріпити відрізки у формі трикутників.

6. Залишилося прикрасити нашу саморобку. Для цього з маленьких шматочків різнокольорового пластиліну формуємо кульки та приліплюємо навколо листочка до кришки. А потім на ці кульки викладаємо барвисті пластикові квадратики.

Чудово! Ніжне осіннє панно готове прикрасити стіни дитячої кімнати. А поки ми чаклували над створенням картини, у нас народився маленький вірш.

Якщо смітять всюди й всі,
То чекай тоді біди!
Якщо смітник усюди буде,
Де ж це зможуть жити люди?!
Тож давайте будем всі
Нашу землю берегти!
Бруд і пляшку підніми
І до урни віднеси!

А ось іще Золота Рибка в такому ж стилі:

Подібні вироби найкраще виготовляти разом з дітьми віком 4–8 років.

Хорошого настрою та вдалих саморобок!

Автор майстер-класу: Ольга Пройда.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Осіннє панно «Кленовий листочок»

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.