Кактуси з паперу — барвисті й вічнозелені

Кактуси з паперу — барвисті й вічнозелені

Ну от, знову забув полити вазони, а вони взяли і… засохли. А Ти так мріяв перетворити свою кімнату на маленьку оранжерею! Не біда. Давай виготовимо паперові рослинки в горщиках — ідеальне рішення для тих, у кого навіть кактуси засихають.

47 т. 0

Пропоную прикрасити робочий стіл або підвіконня кактусами з паперу — і красиво, і зелено, і жодного поливу! То як, готовий завести невибагливого зеленого друга? =) Тоді вперед!

Тобі знадобляться:

  • двосторонній картон (папір) різних відтінків зеленого кольору,
  • фарби,
  • ножиці,
  • клей-пістолет або ПВА,
  • олівець,
  • лінійка,
  • маленький горщик або висока консервна банка,
  • камінці.

1. На папері зеленого кольору за допомогою лінійки та олівця наведи контури кактуса. Зауваж: кути мають бути заокругленими.

2. На два тони світлішою фарбою проведи вертикальні лінії.

3. Коли фарба повністю висохне, виріж деталі кактуса.

4. Посередині основної частини кактуса зроби глибокий надріз.

5. Встав прямокутну деталь всередину основної, закріпи краплинкою клею. Ось Тобі й 3D-ефект!

Кактус готовий! Можна ставити у горщик з камінцями.

Та якщо малюєш Ти не дуже, або маєш напружені стосунки кресленням, пропоную готові схеми кактусів з паперу. Просто роздрукуй деталі, розмалюй на свій смак та виріж — от і вся справа!

Розфарбовуючи кактуси, роби все, що хочеш: хвильки або смужки, пунктирні лінії або голочки, хрестики або шеврон (знаки, схожі на англійську літеру «V», нахилені у різноманітні сторони). А може, це будуть крапочки або зірочки? Не сумнівайся — дай волю фантазії!

Закріпи виготовлені кактуси за допомогою натуральних чи декоративних камінців. Чудовою альтернативою горщику стане звичайна консервна банка, обгорнута яскравою паперовою смужкою.

Стривай, чогось не вистачає… А-а-а, мабуть, квіточок? Виготовити їх дуже просто! Візьми маленький відрізок гофрованого паперу та скрути його в клубок витіюватої форми чи згорни гармошкою — і квітка готова, залишилось тільки приклеїти.

Ще простіший варіант — вирізана з картону Твого улюбленого кольору маленька чудернацька деталь, вставлена у ледь помітний надріз верхньої частини кактуса (дивись ілюстрацію). До речі, на наступному зображені кактуси, розмальовані за допомогою губки, — це на випадок, якщо у Тебе під рукою не знайдеться зеленого картону.

Вітаю! От Ти і навчився виготовляти кактуси з паперу. І нехай за вікном — осінь, у Тебе ж вдома ще довго буятиме вічнозелений сад.

Більше про кактуси та їх виготовлення читай тут:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

47 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Кактуси з паперу — барвисті й вічнозелені

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.