Як підготуватися до Нового року

Як підготуватися до Нового року

Мій юний, дорогий Друже! Зараз Ти сидиш у своїй теплій, затишній кімнаті. За вікном чується завивання вітру. Легкі ніжні сніжинки кружляють у веселому танку.

20 т. 0

Ти бачиш, як метушаться стурбовані люди у передчутті дива. Вже скоро! Ще зовсім небагато! І все буде: бенгальські вогні, ялинка, новорічні прикраси, подарунки, усміхнені обличчя Твоїх рідних, десять секунд до півночі...

Піготовка до Нового року – це важливий, відповідальний і досить тривалий процес. Ми з Тобою повинні все обдумати, не упустивши жодної деталі. Треба не забути про подарунки, прикраси на ялинку, новорічні привітання, запрошення і ще багато-багато всього не менш важливого. Я пропоную деякі поради, які допоможуть Тобі спланувати і підготовку, і саме святкування Нового року.

1. Перше, на чому варто зосередити свою увагу, це вибір подарунків. Раджу скласти список усіх, кого Ти б хотів порадувати своїм презентом.

2. Придбавши подарунок, подбай про те, щоб на ньому не було ціни. Інакше, Ти можеш потрапити у незручне становище.

3. Не забудь про прикраси на ялинку. Вони не обов’язково мають бути нові, куплені в магазині чи на базарі. Досить гарно виглядатимуть і зроблені своїми руками.

4. Незайвим було б прикрасити помешкання. Це допоможе створити святкову атмосферу і забезпечить гарний настрій.

5. Якщо Ти плануєш запросити на святкування когось із своїх друзів, не полінуйся, заздалегідь підготуй запрошення. Твої знайомі неодмінно це оцінять.

6. Відшукай або придумай новорічні побажання, щоб оригінально привітати своїх батьків, братика, сестричку, бабусю, дідуся, друзів чи просто знайомих. А ще подбай про гарну новорічну листівку.

7. Не забудь, що важливим етапом підготовки є організація самого свята: розваг, конкурсів, перегляду мультфільмів чи фільмів.

8. Ледь не забув! Пам'ятай, що всі підготовлені Тобою подарунки повинні бути ретельно сховані, щоб до самого Нового року зберігалися інтрига і ефект неочікуваності.

Це лише основні моменти, на яких Тобі варто зосередити свою увагу. Звичайно, що впоратися з усім самому буде важко. Тому Ти можеш створити новорічну команду з підготовки до свята зі своїх братика, сестрички чи друзів. Крім того, я переконаний, що тато і мама, бабуся і дідусь люб'язно погодяться допомогти Тобі. І, звичайно, ж не забувай про мене, свого вірного друга Пустунчика. Я завжди готовий прийти на допомогу!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

20 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як підготуватися до Нового року

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.