Як зшити Діда Мороза

Як зшити Діда Мороза з тканини своїми руками

Яка ж ялинка без Діда Мороза? Маленька копія головного чарівника країни ефектно прикрасить новорічне дерево і принесе в дім таємничий дух справжньої зимової казки.

160 т. 0

Бажаєш запросити улюбленого персонажа дитячих казок до себе додому? Тоді дивись, як зробити Діда Мороза своїми руками. Нехай цей добродій у червоній шубці та з білою бородою дарує радість протягом усіх зимових свят.

А якщо виготовляти флісового Діда Мороза самому Тобі видасться надто складним, залучи до веселого заняття маму, друга або однокласників. Розподіл процесів створення іграшки зробить роботу швидкою та захоплюючою, і, можливо, у Твоєму класі під ялинкою дуже скоро теж буде жити маленький чарівник.

Для виготовлення Діда Мороза Тобі знадобляться:

 • бавовняна тканина (бежева — для основи тулуба, різнокольорова — для елементів одягу),
 • фліс (білий і червоний),
 • фетр — для аплікації на шубці.
 • холлофайбер і відрізок синтепону,
 • поролон для черевиків,
 • шерсть і голка для валяння,
 • нитки муліне, ґудзики, бісер і намистинки,
 • товстий олов’яний і тонкий мідний дріт,
 • щільний картон,
 • акрилові фарби, пензлики,
 • клей-пістолет, клей «Момент-Кристал»,
 • плоскогубці,
 • канцелярський ніж.

1. Для початку зроби викрійку Діда Мороза на папері. Розміри обирай на свій розсуд, але пам'ятай, що вони повинні відповідати один одному. Потрібну Тобі викрійку конуса легко знайти в інтернеті.

Дід Мороз своїми руками, фото 1

2. Зі щільного картону виріж коло. Поділи діаметр кола на три рівні частини. Проріж отвори для дроту (ніжок Діда Мороза) на місцях їх стиків.

Наклади синтепонове коло на картонне і обгорни їх колом із тканини, трохи більшим за розміром. Стягни тканину навколо картонного кола за допомогою нитки з голкою.

Дід Мороз своїми руками, фото 2

3. Проткни коло товстим дротом у вигляді літери «П», зроби стопи. До товстого олов'яного прикрути тонкий мідний дріт, як показано на фото. Нехай він буде довшим за висоту конуса сантиметрів на 10.

Дід Мороз своїми руками, фото 3

4. Місце з'єднання дротів і картону ретельно проклей термоклеем. Іграшка повинна бути стійкою і рівною. Картон не повинен провалюватися вниз.

Дід Мороз своїми руками, фото 4

5. З якої-небудь цікавої, з візерунком, тканини (краще червоної) виріж два прямокутники, завдовжки в півтора рази більше за ніжки Діда Мороза, і шириною приблизно 4 см. Згорни вдвічі і прострочи з вивороту. Виверни, одягни на ніжки, приший до кола з тканини.

Дід Мороз своїми руками, фото 5

6. З бавовняної тканини виріж розгортку конуса, згорни навпіл і зший, залишивши кілька міліметрів угорі незашитими. Підігни краї по колу, наметай. Виверни конус.

Дід Мороз своїми руками, фото 6

7. Приший конус до кола потайним швом, протягнувши мідний дріт через верхівку і набивши його холлофайбером. Під час набивання стеж, аби дріт залишася приблизно посередині іграшки.

Дід Мороз своїми руками, фото 7

8. Виріж з картону підошви. Приклей термоклеем. Нехай підошви будуть дещо довшими, ніж петлі з дроту. У такому випадку вони будуть стійкішими.

Дід Мороз своїми руками, фото 8

9. З поролону виріж Дідусеві Морозу черевики із заглибленнями знизу для дроту і прорізами ззаду. Орієнтуйся на фото.

Дід Мороз своїми руками, фото 9

10. За допомогою овалів з флісу обтягни черевики. Знизу стягни тканину ниткою.

Дід Мороз своїми руками, фото 10

11. Приший черевикам фетрові підошви, приклеївши фетр знизу черевик. Обріж зайву тканину.

Дід Мороз своїми руками, фото 11

12. Познач на конусі межі обличчя, ковпачка і шубки Діда Мороза. До обличчя приший носик зі шматочка синтепону та стягненого кружечка тканини.

Дід Мороз своїми руками, фото 12

13. Молодець! А тепер потрібно злегка покрити обличчя іграшки білою фарбою і намалювати очі, щоки та рот.

Дід Мороз своїми руками, фото 13

14. З червоного флісу зроби викрійку шубки (усічений конус). Згорни вдвічі, зший вздовж краю і виверни. За допомогою паперового шаблону поший ручки з рукавицями із червоного флісу і кольорової тканини, залишивши отвір для наповнення. Виверни, наповни холлофайбером, заший дірку в тканині потайним швом.

Дід Мороз своїми руками, фото 14

15. Одягни чарівникові його шубку, приший навколо горловини, а знизу — потайним швом. З різнобарвного фетру виріж будиночки, ялинки, грибочки й прикріпи їх шпильками до лицевої частини шубки. Приміряй Дідові Морозу ручки і подивися, чи правильно розподілена аплікація.

Дід Мороз своїми руками, фото 15

16. Приклей елементи аплікації крапельками клею «Момент» і лише потім пришивай яскравими нитками. Прикраси шубку ґудзиками, намистинками, бісером і приший замети з білого флісу потайним швом.

Дід Мороз своїми руками, фото 16

17. Саме час зробити манжети і відвороти черевик. Виріж їх з білого флісу, зший, згорни навпіл і одягни на ручки і ніжки. Приший.

Дід Мороз своїми руками, фото 17

18. З білого флісу виріж хвилястий комір, приший потайним швом.

Дід Мороз своїми руками, фото 18

19. Протягнувши міцну нитку через основу ручки і ґудзик, щільно приший рукави шубки до тулуба. Зав'яжи вузол, закріпи його клеєм.

Дід Мороз своїми руками, фото 19

20. Відокрем частину вовни (приблизно 10 см) для бороди і за допомогою голки для валяння прикріпи до «підборіддя». Потім візьми тонший пучок, довжиною сантиметрів 20, і починай привалювати вуса.

Дід Мороз своїми руками, фото 20

21. Чудово! А тепер візьми ще два товстих пучки шерсті і приваляй по обидві сторони обличчя. Ось так:

Дід Мороз своїми руками, фото 21

22. Акуратно розчеши і поправ бороду. Аналогічним способом приваляй Дідусеві Морозу волосся, причеши і підрівняй зачіску ножицями.

Дід Мороз своїми руками, фото 22

23. Переходимо до виготовлення ковпачка. З кольорової тканини на основі половини шаблону конуса викрій вузький довгий ковпачок. Довжина його повинна бути на 2 см більше, ніж вільний кінець мідного дроту, попередньо вставлений Тобою в іграшку.

Дід Мороз своїми руками, фото 23

24. Виверни ковпачок і приший до голови Діда Мороза. Дріт у середині ковпака закрути в спіраль і на кінці зроби петлю (на ній буде триматися помпон). Тепер зроби білий флісовий відворот, помпон, набитий холлофайбером, і приший їх до шапки.

Дід Мороз своїми руками, фото 24

25. Доповни образ маленькою зеленою ялинкою з ґудзичками на ковпаку і, за бажанням, невеличкими зеленими помпонами на черевиках.

Дід Мороз своїми руками, фото 25

Ура! Дід Мороз готовий зачаровувати погляди Твоїх близьких і дарувати неповторну атмосферу свята!

Ще більше цікавих новорічних саморобок шукай тут:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

160 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як зшити Діда Мороза

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.