Об’ємні зірочки-оригамі

Об’ємні зірочки-оригамі

Бажаєш мати вдома частинку зоряного неба? З радістю Тобі в цьому допоможу. Давай виготовимо безліч різнокольорових зірочок-оригамі та прикрасимо ними Твою кімнату: зробимо з них гірлянду, розкидаємо на святковому столі, оформимо листівки для друзів, або ж наповнимо яскравими зірочками скляні банки.

115 т. 1

При виготовленні зірок-орігамі особливу увагу зверни на фото. Вони допоможуть Тобі краще зрозуміти процес створення зірочки.

Необхідні інструменти: двосторонній кольоровий папір або папір для пакування подарунків (не надто щільний), ножиці та хороший настрій.

1. Виріж з паперу смужки довжиною 26 см та шириною 1 см.

2. Зав’яжи з паперової смужки вузлик: спочатку зроби петельку, а потім пропусти короткий кінчик паперу крізь неї вниз (мал1-2).

Слідкуй, щоб вузол був не надто затягнутим і не дуже слабким.

3. Хвостик смужки загни назад, щоб з лицевої сторони його не було видно (мал. 3).

4. А зараз переверни зірку на інший бік (мал. 4) та намотай довгий кінчик смужки навколо зірки, як показано на мал. 5. Смужка сама повинна лягати в потрібну сторону.

Не згинай та не притискай її. В Тебе повинен вийти п’ятикутник зі сторонами, обмотаними кілька разів. Хвостик загни і сховай поміж переплетінням паперу (мал. 6).

5. Надай зірочці об’єм. Посередині кожної грані зірки зроби маленькі заглиблення за допомогою нігтя або тупого боку ножиців. Не стискай зірочки, аби вона не втратила об’єм. Розмір однієї зірки — близько 1,5 см.

Ура! Шматочок зоряної ночі у нас в кишені!)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

115 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Об’ємні зірочки-оригамі

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Romashka-avatar

Катя Романюк

клас!!!
13-04-2015