Маска вівці до новорічного маскараду

Маска вівці до новорічного маскараду

Привіт, друже! Мушу сказати, що прийдешній рік Вівці справді надихає — стільки цікавих поробок можна створити у вигляді веселих овечок та баранців! Ось, наприклад, сьогодні маю для Тебе добірку: новорічні маски своїми руками.

18 т. 0

Зробити карнавальну маску вівці дуже просто. Найлегший варіант — використати картон. Намалюй голову вівці, яка Тобі подобається (якщо не вмієш — бігом сюди!), а потім розфарбуй її. А ще краще намалювати окремо всі деталі і зробити аплікацію.

Маскарадні маски вівці з фетру своїми руками, фото 1

На основі картону можна виготовити й пухнасту новорічну маску — як Ти вже здогадуєшся, для цього Тобі знадобиться клей і звичайна вата.

Маскарадні маски вівці з фетру своїми руками, фото 2

Якщо ж Ти придбаєш красивий картон із візерунком, Твоя новорічна маска матиме дуже модний вигляд! Аплікацію на такому картоні можна зробити з фетру: ось подивись, як мило і ніжно виходить. Чудова маска для дівчинки!

Маскарадні маски вівці з фетру своїми руками, фото 3

А взагалі фетр — чи не найкращий матеріал для виготовлення маски овечки, адже навіть коли просто дивишся на нього, відчуваєш, який він м'якенький! Поглянь на фото і переконайся!

Маскарадні маски вівці з фетру своїми руками, фото 4

Маскарадні маски вівці з фетру своїми руками, фото 5

Маскарадні маски вівці з фетру своїми руками, фото 6

Маскарадні маски вівці з фетру своїми руками, фото 7

Як бачиш, змоделювати новорічну маску вівці з фетру не так уже й складно — та й резинку пришивати до неї зручніше, ніж до поробки з паперу і картону. До речі, за таким самим принципом можна виготовляти з фетру й карнавальні маски багатьох інших тварин — та хоч би й вовка чи кота!

Сподіваюся, мої ідеї надихнули Тебе на створення чогось дуже красивого та оригінального! Бажаю успіхів!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

18 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Маска вівці до новорічного маскараду

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.