Цікаві вироби з пластиліну

Цікаві вироби з пластиліну

Бажаєш вирушити у справжню пластилінову подорож? Легко! Виготов швидкісну ракету, стильний велосипед, кораблик або веселий трамвай з пластиліну, і нехай Твоя мандрівка буде цікавою та захоплюючою.

52 т. 1

Пластилін — дивовижний матеріал, і подружитися з ним дуже просто. Вдосконалення творчих здібностей, розвиток дрібної моторики, терплячості та наполегливості — далеко не всі переваги ліплення виробів з пластиліну. А скільки радості приносить сам процес створення різноманітних фігурок з пластиліну!

Бажаєш зліпити власний пластиліновий шедевр? Якщо Тобі добряче набридло ліпити колобків та грибочки, Ти потрапив за правильною адресою! Сьогодні ми вирушимо у пластилінову мандрівку, та зліпимо ракету, велосипед, трамвай, кораблик та вертоліт з пластиліну. За мною!

Як зліпити ракету з пластиліну

Поплавати у невагомому космічному просторі — чи це не мрія кожного маленького хлопчика? Давай зробимо її на крок ближче та зліпимо яскраву ракету з пластиліну.

Тобі знадобляться: різнокольоровий пластилін, спеціальний ножик для пластиліну та дощечка для ліплення.

1. З невеликого шматочка пластиліну зроби кульку, наприклад, синього кольору.

Ракета з пластиліну - майстер-клас, фото 1

2. А тепер зроби кульку дещо витягнутою з гострим кінцем з одного боку.

Ракета з пластиліну - майстер-клас, фото 2

3. На «носик» ракети та біля основи літаючого агрегату прикріпи тоненьку пластилінову смужку.

Ракета з пластиліну - майстер-клас, фото 3

4. Виготов з пластиліну два кружечки: маленький і трішки більший. Сплюсни їх та прикріпи до ракети. Це ілюмінатори.

Ракета з пластиліну - майстер-клас, фото 4

5. Чудово! А зараз виготов три однакові пластилінові трикутники та симетрично розмісти їх навколо корпусу ракети. Так літаючий апарат триматиметься рівно і не падатиме.

6. Змішавши невеличкі шматочки жовтого та оранжевого пластиліну, до основи ракети прикріпи полум’я. Воно сповістить про те, що Твоя ракета готова вирушити в незабутню мандрівку навколо Землі.

Ракета з пластиліну - майстер-клас, фото 6

Коли іграшка добряче охолоне (наприклад, в холодильнику) посади на ракету маленького чоловічка, і — в дорогу!

Не забудь похвалитися новим виробом з пластиліну в дитячому садочку або школі. Впевнений, Твої друзі також захочуть мати незвичайну пластилінову іграшку-сувенір.

Ракета з пластиліну - майстер-клас, фото 7

Та якщо розбиратися в майстер-класі для Тебе — суцільна нудьга, дивись відео «Як зліпити з пластиліну ракету» і радуй пластиліновими шедеврамиусіх навколо.


Ліпимо велосипед із пластиліну

Не знаю, як Ти, а я обожнюю барвисті пластилінові композиції. Триколісний велосипед із пластиліну ефектно доповнить ансамбль Твоїх саморобок і неодмінно сподобається друзям. А якщо Ти ще й посадиш на нього іграшкового інопланетянина, що буцімто прилетів на Землю ракетою, яку ми виготовили вище, — радісному здивуванню Твоїх гостей не буде меж.

Тобі знадобляться: різнокольоровий пластилін, спеціальний ножик для пластиліну та дощечка для ліплення.

За роботу!

1. Зліпи з пластиліну дві кульки та сплющ їх у два коржики. Це майбутні колеса. З жовтого пластиліну скачай тоненькі ковбаски, і з трьох таких джгутиків зроби спиці. Кулька посередині спиць — це маточина. Достатньо буде зробити спиці на одному боці коліс.

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 1

2. Переднє колесо виготовляй так само, лише зверни увагу, що воно менше за два інших, і спиці мають бути з двох сторін . Усі колеса обгорни пластиліновими смужками з насічками, зробленими ножиком для пластиліну.

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 2

3. З жовтого пластиліну зроби верхню частину велосипеда, а саме вилку, в яку вставляється переднє колесо. Зробити це правильно Тобі допоможе малюнок.

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 3

4. Переднє колесо встав у вилку. Відігни кінці. Це будуть педалі.

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 4

5. А тепер з такого ж жовтого пластиліну зліпи своєрідну морквину та з’єднай її з вилкою. Ось так:

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 5

6. З товщого боку морквини приліпи два великих колеса, а між ними встав маленьке сидіння.

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 6

7. Залишилось зовсім трошки: зліпити руль з товстої пластилінової ковбаски та ліхтарик з червоної або оранжевої кульки.

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 7

От і все! А тепер зліпи кумедного інопланетянина та посади його на велосипед — нехай космічний прибулець покатається на земному транспорті.

Велосипед з пластиліну - майстер-клас, фото 8

А, може, Ти хочеш виготовити двоколісний велосипед? Наступний відеоролик розповість, як зліпити велосипед із пластиліну. Чудовий транспорт для улюбленої ляльки або солдатика!


Як зліпити потяг із пластиліну

Море задоволення юним майстрам приносить ліплення потягу з пластиліну, мастики або полімерної глини. Дивись, як швидко та просто зробити пластиліновий паровозик. Такий виріб стане чудовим подарунком до Дня народження.

Поїзд з пластиліну - майстер-клас, фото 1

Тобі знадобляться: пластилін, мастика або полімерна глина, дощечка для ліплення та спеціальний ножик. За бажанням, можеш прикрасити потяг намистинками, декоративними камінцями тощо.

1. Зліпи з пластиліну три бруски зеленого кольору. Це складові паровозика.

Поїзд з пластиліну - майстер-клас, фото 2

2. Розкачай блакитний пластилін у широку смужку та виріж деталі: вікна, колеса тощо.

Поїзд з пластиліну - майстер-клас, фото 3

Поїзд з пластиліну - майстер-клас, фото 4

Поїзд з пластиліну - майстер-клас, фото 5

3. Вагончики складатимуться з бруска та чотирьох коліс.

Поїзд з пластиліну - майстер-клас, фото 6

4. Залишилось тільки зібрати усі деталі потягу разом та прикрасити його.

Ур-ра! Пластиліновий диво-потяг для далеких мандрівок готовий. Вітаю, Ти чудово впорався з роботою.

Поїзд з пластиліну - майстер-клас, фото 7

Детальну покрокову схему виготовлення потягу з пластиліну дивися в наступному відеоролику. Веселий мультик онлайн покаже, як зліпити пластиліновий потяг.


Кораблик з пластиліну та горіхової шкаралупи

Якщо Ти завзятий фантазер та вигадник, то вже напевне не відмовишся виготовити кораблики з пластиліну та природного матеріалу. Ці чарівні осінні вироби з пластиліну кого завгодно змусять замилуватися, особливо якщо пустити їх за водою у річку або швидкий струмочок.

Тобі знадобляться: пластилін, горіхова шкаралупа, листочки дерев, тоненькі палички-щогли.

1. Розколи горіх на дві частини та вичисти серединку.

Кораблик з пластиліну та горіха - майстер-клас, фото 1

2. На дно горіхового кораблика приліпи клубочок пластиліну, встав паличку-щоглу з листочком-вітрилом. Зверху прикріпи ще одну пластилінову кульку.

Листочок обирай на свій розсуд. На щастя, осінь подарувала нам багатий вибір. А якщо візьмеш паличку з ягідкою, то щогла буде прикрашена червоними прапорцем.

Кораблик з пластиліну та горіха - майстер-клас, фото 2

Поглянь, яка краса у нас із Тобою вийшла!

Кораблик з пластиліну та горіха - майстер-клас, фото 3

Кораблик з пластиліну та горіха - майстер-клас, фото 4

Та це ще не все, адже кораблик можна виготовити й з пластиліну, зубочисток, ниток та монет. Щоправда, ця робота потребуватиме на багато більше Твого часу.

Кораблик з пластиліну та зубочисток - майстер-клас, фото

Наступний барвистий кораблик виготовити дуже просто! З синього пластиліну зроби коритце. Зверху обгорни тонкою жовтою смужкою пластиліну. З червоного пластилінового кружечка зроби трикутник-вітрило. Прикріпи його до корпуса зубочисткою або паличкою від цукерка.

Прикрасити кораблик можна хвилястою тасьмою, декоративними камінцями, будь-якою крупою, або фігурками з пластиліну, зробленими власноруч.

Кораблик з пластиліну - майстер-клас, фото 1

Кораблик з пластиліну - майстер-клас, фото 2


Ліпимо вертоліт з пластиліну

Ліпити цей вертоліт неодмінно сподобається усім ласунчикам, адже для його виготовлення знадобиться не лише пластилін, але й контейнер з «Кіндер-сюрпризу». То як, готовий вирушити у пластилінову мандрівку вертольотом? Полетіли!

Підготуй, будь ласка: пластилін, футляр, дощечку для ліплення, стеку.

Вертоліт з пластиліну - майстер-клас, фото 1

1. З половинки жовтого пластиліну (чи будь-якого іншого, що відповідає кольору футляра) зліпи морквинку. Тонкий кінчик загни вгору, а гострий приклей до контейнера. Це хвіст вертольота.

Вертоліт з пластиліну - майстер-клас, фото 2

2. З четвертинки синього пластилінового бруска виготов довгий джгутик, розплющ та зроби лобове скло для кабіни вертольота.

Вертоліт з пластиліну - майстер-клас, фото 3

Вертоліт з пластиліну - майстер-клас, фото 4

3. З іншої четвертинки зроби 4 ілюмінатори і також приклей до вертольота. Додатково зроби вертольоту підставку. Ось як це має виглядати:

А тепер з коричневого пластиліну зліпи чотири джгутики — два довгі, і ще два короткі. Розплющ їх та маленькі перпендикулярно приклей до хвоста, а з великих зроби великий гвинт і приклей до кабіни на маленьку пластилінову подушку.

Гарна робота! Вертоліт готовий відвезти Тебе на далеку гірську вершину, туди, де не сяде літак, і не доїде потяг.

Пластилін — найкраща розвиваюча іграшка. Її легко підправити, якщо під час створення з’явилися нерівності, і перетворити на зовсім іншу фігурку. Сподіваюся, Тобі сподобалось мандрувати пластиліновим транспортом разом з Пустунчиком, і незабаром у Тебе вдома з’явиться ціла колекція виробів з пластиліну.

І наостанок, маленька порада від Пустунчика: для створення виробів з пластиліну обирай яскраві кольори — нехай Твоя гра буде веселою, сповненою незабутніх емоцій та вражень.

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

52 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Цікаві вироби з пластиліну

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

sova-avatar

Юлия Григович

в детстве любила лепить
09-09-2015