Намалюймо єдинорога!

Намалюймо єдинорога!

Друже, чи знаєш Ти, хто такі єдинороги? Витончена міфічна істота з тілом коня та срібним рогом на голові завжди була символом чистоти, невинності, світлих мрій та добрих чарів. Намалюй єдинорога у своєму альбомі — він неодмінно допоможе здійснити Твої бажання. А для початку і 12-ка в щоденнику не завадить.

31 т. 0

Першим малюнкам єдинорогів понад чотири тисячі років. Знайдені вони в Індії. Згодом казкові істоти перекочували у міфи Західної Азії. На Сході єдинорогів зображали у вигляді кози, а на Заході — у вигляді коня та оленя. Стародавні греки ж довго вважали єдинорогів реальними тваринами.

За переказами, раз на рік єдинороги відвідують рай — напитись води з чудодійного джерела та попастись на райських луках. Ось чому в давнину вірили, що вони зцілюють від будь-якої хвороби.

Китайці єдинорогів називали «цілінь» та вірили, що вони з’являються тієї миті, коли на Землі народжується велика людина або майбутній імператор. Тож якщо Ти збираєшся в гості до новоспечених батьків, обов’язково подаруй їм малюнок єдинорога — нехай він оберігає малюка від хвороб та віщує йому щасливу долю.

А ще я впевнений, що єдиноріг займе гідне місце в Твоєму особистому щоденнику. До роботи!

Як намалювати єдинорога?

Давня легенда розповідає, що єдиноріг — вісник щастя. Той, кому вдасться побачити єдинорога, зможе розмовляти всіма мовами світу. Не дарма єдинороги символізують мудрість та знання. Легкі та ніжні, немов вранішній туман, вони так і просяться на сторінки Твого альбому!

То як, спробуємо намалювати єдинорога?

1. Для того, щоб правильно розмістити єдинорога, поділи аркуш на дві рівні частини. У лівій частині аркуша, ближче до центру, намалюй невелике коло. А поруч знизу — ще одне, набагато менше (це буде мордочка єдинорога), а також проведи навкіс лінію, яка пізніше буде центром шиї.

Як намалювати єдинорога. Крок 1

2. З’єднай кола плавними лініями для того, щоб вийшла мордочка, та продовжуй вести їх донизу, малюючи шию.

3. Щоб зрозуміти, в якому напрямку малювати тіло єдинорога, від середини шиї намалюй овал та проведи косу лінію.

Як намалювати єдинорога. Крок 3

4. Овалом познач стегно коника. За допомогою ліній покажи напрямки кінцівок.

Як намалювати єдинорога. Крок 4

5. Шию плавно з’єднай із колом, щоб отримати обриси тіла. За допомогою плавних ліній намалюй стегно.

Як намалювати єдинорога. Крок 5

6. Чудово! А тепер намалюй живіт єдинорога.

Як намалювати єдинорога. Крок 6

7. Керуючись допоміжними лініями, обмалюй кінцівки.

Як намалювати єдинорога. Крок 7

Створюючи малюнок, не поспішай, аби зберегти пропорції тіла та надати конику природного вигляду.

Як намалювати єдинорога. Крок 8

8. Саме час намалювати мордочку, око та хвіст.

Як намалювати єдинорога. Крок 9

9. Не забудь про гриву та ріг.

Як намалювати єдинорога. Крок 10

11. Молодець! Витирай допоміжні лінії та починай розфарбовувати єдинорога.

Як намалювати єдинорога. Крок 11

Чудова робота!

Як намалювати єдинорога. Крок 12

Як намалювати поні?

Хто ж не знає дружелюбних поні з мультфільму «Дружба — це диво»? Милі єдинороги, що символізують вірність, щедрість, чесність та доброту, навіки оселилися в дитячих серцях. Ти також у захваті від них? Намалюй їхнього близького родича, замріяного поні, і Твоя кімната одразу ж заграє яскравими барвами.

1. Аби правильно розмістити поні на аркуші, поділи листок на дві рівні частини вертикальною та горизонтальною лініями й визнач середину аркуша. Для зручності можеш скористатися лінійкою.

Відступивши трошки від центру (місця умовного перетину ліній), починай малювати голову поні. Спочатку намалюй нескладне гостре вушко та дві лінії дугоподібної форми.

2. Далі від правої дуги намалюй півколо та плавну, трішки хвилясту лінію (це мордочка поні), а з іншої сторони продовж лінію вниз (це буде шия).

3. Вигнутою хвилястою лінією познач спину коника. Лінія має бути не дуже довгою, оскільки поні — ще зовсім малюк. Трошки нижче невеличкою лінією познач місце закінчення тулуба. Тепер Ти зможеш побачити загальні риси тулуба поні.

4. Веди лінію спини далі, заокругливши її так, щоб у Тебе вийшло стегно коника. Такою ж вигнутою лінією познач внутрішній бік стегна.

Від шиї проведи ще дві вертикальні, трохи вигнуті лінії. Вони будуть ніжками поні.

5. За допомогою вигнутих ліній намалюй ніжки поні. Донизу відстань між лініями збільшуй, щоб показати копитця єдинорога. А тепер зобрази ще одну, трохи підняту, ніжку.

6. З’єднай усі лінії та не забудь домалювати четверту ногу, яку майже не видно.

7. Вітаю! Обриси тіла готові. Тепер переходь до малювання ока з відблисками світла. Наш поні — миле казкове створіння, тому не бійся зробити око великим та чітко вираженим, як у мультфільмах.

8. А зараз намалюй пухнастий хвіст поні. Це дуже легко. Проводиш довільні хвилясті лінії та з’єднуєш їх вкінці — от і вся робота.

Деякі міфи розповідають, що хвіст єдинорога — ідеальна сировина для чарівних паличок. Тож його часто використовували чаклунки та феї, які в казках їздили верхи на єдинорогах.


9. Саме час намалювати гордість усіх казкових поні — чарівний ріг.

10. Основна прикраса єдинорога — розкішна грива. Намалюймо її.

Ось такий гарненький поні з радістю прикрасить сторінки Твого альбому. Витирай допоміжні лінії та починай розфарбовувати зображення фарбами.

Творчого натхнення та вдалих малюнків!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Намалюймо єдинорога!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.