Як намалювати казковий будиночок

Як намалювати казковий будиночок

Всі казкові герої, як і прості люди, мають рідну домівку. Тваринки живуть у нірках або дуплах дерев, принци і принцеси мешкають у казкових замках, прекрасні феї живуть у чарівних будиночках на деревах посеред густих лісів. Їх житла ми називаємо казковими будиночками.

121 т. 0

Казкові будиночки відрізняються від наших домівок тим, що вони можуть бути смішними і незвичайними, кольоровими, кривими, дуже маленькими і величезними, а інколи навіть їстівними, або навпаки — отруйними. Давайте разом з вами спробуємо намалювати казковий будиночок, в якому могли б жити гномики, а також дізнаємось, як намалювати будинок у вигляді різдвяного пряника. Як вам ідея? Подобається? Тоді поїхали!

Я підготував для Тебе кілька варіантів казкових будиночків. Один із них — у відеоролику.


Як намалювати будинок для гномів крок за кроком

1. Перш за все, подумаємо про розміщення будиночка на папері. Позначимо крайню верхню та нижню точку малюнку та поєднаємо їх центральною лінією. Вона допоможе нам зберегти симетрію.

Можна також легенько позначити, де закінчуватимуться стіни та починатиметься дах.

Як намалювати будинок - фото 1

2. Побудуємо стіни і дах. Найцікавіше у процесі створення малюнку казкового будинку те, що можна малювати стіни і дах будь-якої форми, головне — якомога більше фантазувати і зробити будинок оригінальним.

Як намалювати будинок - фото 2

3. Якщо основні елементи будинку готові, час потурбуватись про вікна та двері, адже казковий будинок має бути не просто смішним і оригінальним,але і служити гномам затишною оселею. Вікна та двері також можуть бути різноманітних форм: криві, округлі, овальні, квадратні. Одним словом, фантазуй!

Як намалювати казковий будинок - фото 3

4. Тепер можна перейти і до деталей. Позначимо візерунки на даху, що нагадуватимуть нам черепицю, та зробимо стіни з цегли.

Як намалювати казковий будинок - фото 4

5. Додамо ще декілька деталей до малюнку будинку: димохід, а також ліхтарик, щоб вночі гномикам було не страшно повертатись додому. А зараз намалюємо елементи фону: кущі, дерева, квіти, хмаринки.

Як намалювати казковий будинок - фото 5

6. Вітаю! Казковий будиночок готовий! Розфарбуй його яскравими кольорами за допомогою олівців, або фарб. Кольорами можна додати малюнку будинку ще більшої фантастичності та оригінальності.

Малюнки будинків

Як намалювати будинок у вигляді різдвяного пряника

1. Перш за все, подумаємо про розміщення будиночка на папері. Позначимо крайню верхню та нижню точку малюнку і поєднаємо їх центральною лінією. Вона допоможе нам зберегти симетрію.

Також на центральній лінії познач місце, де закінчуватимуться стіни і почнеться дах. Для зручності через місце позначки можна провести горизонтальну лінію.

Як намалювати казковий будинок - фото 7

2. Цей дім буде дещо більше схожий на будинки, в яких живуть люди,тому давай спробуємо для початку побудувати його зі знайомих нам геометричних фігур. Прямокутник — для стін, трикутник — для даху. Познач також двері та вікна. Тепер цей будинок став схожим на звичайний, але ми додамо йому казковості.

Як намалювати казковий будинок - фото 8

3. Домалюємо до стін дві карамельні колони з боків, дах зробимо у вигляді глазурі, що стікає на маленьке віконце. Також на цьому етапі детально промалюємо вікна та двері.

Як намалювати казковий будинок - фото 9

4. Всі основні елементи готові, перейдемо до солодких деталей? Прикраси малюнок будиночка, як забажаєш. Я, наприклад, прикрасила свій будинок гірляндами з різними солодощами. А знизу для декору додала карамельні камінці.

На цьому етапі також домальовуємо елементи фону. Наш будинок різдвяний, тому і фон має бути зимовий: сніг, святкова ялиночка тощо.

Як намалювати казковий будинок - фото 10

5.Вітаю! солодкий різдвяний будиночок готовий! Розфарбуй його олівцями або фарбами, за бажанням. Успіхів у творчості!

Малюнки будинків

Читай також:

Автор уроку: Аліна Монич.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

121 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як намалювати казковий будиночок

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.