Як намалювати ластівку

Як намалювати ластівку

Символ добра і щастя, головна героїня найвідомішої української щедрівки, рятівниця Дюймовочки із казки Андерсена — все це про ластівку, витончену провісницю весни. Чорно-біла пташка приносить на крилах тепло, а в Твій альбом неодмінно принесе гарну оцінку. То як, зважишся намалювати ластівку?

108 т. 0

«Не руйнуй гнізда ластівки, а то ніс вкриється ластовинням!» — досі лякають малих бешкетників старші люди. Однак не лише через це гріх турбувати ластівок. Їх здавна вважають Божими птахами: коли юдеї розпинали Христа, меткі ластівки примудрялися красти цвяхи.

Через це і нині ластівка у пошані в багатьох народів світу. В Україні вірять: якщо ластівки зів’ють гніздо під стріхою дому — на господарів чекає велике щастя.

Сьогодні я покажу Тобі, як правильно намалювати ластівку. Тендітна перната красуня обов’язково нащебече удачу своєму новому власнику. Полетіли?

Як намалювати ластівку крок за кроком

Чи відомо Тобі, друже, що в Україні живуть чотири види ластівок? У світі ж їх налічують близько 80. Ластівок можна зустріти на будь-якому континенті, однак найбільш розмаїта — африканська популяція. Не дарма вважають, що ця родина виникла в Африці.

Спробуємо намалювати сільську ластівку, характерна особливість якої — довгий роздвоєний хвіст.

1. Розпочни малювати ластівку з голови. Зверху вона має бути дещо сплющена. Домалюй акуратний дзьобик та око. Малюнок слід починати у верхній частині аркуша зліва.

2. За допомогою вигнутих ліній намалюй тіло пташки.

3. На черзі — схематичне зображення крил та лапок.

4. Намалюй пір’я на крилах та познач межі забарвлення пташки. Зобрази довгий роздвоєний хвіст.

5. Легкими рухами олівця додай плавних ліній на животику та крилах пташки.

6. Розфарбуй ластівку.

От і все. Можна ставити у рамочку!

Малюємо ластівку швидко та просто

Ластівки вилітають — погоду обіцяють, кажуть у народі. За поведінкою та кількістю ластівок судили про початок сівби. Бо ж одна ластівка весни не зробить.

Якщо Тобі хочеться намалювати весняний пейзаж, неодмінно зобрази ластівку, символ відродження життя. Доповни малюнок яскравим сонечком, блакитним небом та квітучими деревами. Дивись, як малювати ластівку простим олівцем, вмикай фантазію та перетвори свою роботу на справжній весняний шедевр. Це так легко!

1. Спочатку у верхній частині малюнка зобрази маленьке коло — голову ластівки. Дві дуги утворять тулуб пташки. Можеш скористатися циркулем.

2. Довгою плавною лінією познач майбутні крила.

3. Двома вигнутими лініями з’єднай крила з тулубом.

4. За допомогою вертикальних ліній поділи кожне крило на декілька секторів. Виділи пір’я на крилах. Зітри всі зайві лінії.

5. Крапочкою познач очі ластівки, домалюй дзьобик та хвіст.

6. Щоб малюнок краще виділявся, обведи його чорним маркером та зроби штрихування.

Фантазійна ластівка готова! Залишилося лише домалювати красивий весняний фон.

Вчимося малювати ластівку в стилі декоративного розпису

Ластівку здавна вважають і символом матері. За часів язичництва на Рожаниці (свято богинь долі) діти дарували своїм ненькам фігурки ластівок, виліплених із глини. Матері ревно берегли їх аж до наступного свята. Чому б і нам з Тобою не підготувати своїй найріднішій гарний подарунок — малюнок ластівки? Тим більше що от-от на поріг завітає чудове свято — День матері.

1. Плавним рухом олівця зобрази голову та нижню частину черевця пташки. Намалюй дзьоб.

2. Тепер намалюй крильце ластівки.

3. Саме час домалювати друге крило та хвіст. Чудово! У Тебе все виходить!

4. Далі виділи око та наведи навколо нього декоративні лінії. На крилі, що на другому плані, зроби імітацію оперення. На ближньому крилі ледь помітно проведи криву лінію.

5. Деталізуй зображення за допомогою різних декоративних елементів та ліній.

Красуня-ластівка готова! Такий оригінальний малюнок ластівки можна використати не лише для зображення на папері, але й під час декоративного розпису посуду, для аквагриму або декору кімнати.

Досконалих малюнків, легкого весняного настрою і попутного вітру в усіх Твоїх починаннях!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

108 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як намалювати ластівку

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.