Малюємо казково красиві дерева

Вчимось малювати дерева фарбами

Кожен художник хоча б раз у житті малював пейзаж. А для того, щоб його зобразити якнайкраще, потрібно вміти гарно малювати дерева. Бажаєш стати майстром пейзажу? Тобі сюди!

73 т. 2

Важливо знати, що кожне дерево, як і людина, особливе по-своєму. Всі вони відрізняються за будовою, стовбуром, листочками, а інколи здається, що і настрій у них різний. Від настрою та характеру дерева може залежати і настрій цілої картини!

Бажаєш намалювати осіннє дерево? Тоді дивись ось цей відеоролик.

Далі у цьому уроці ми розглянемо дуб та березу, їх характер, настрій, зовнішні відмінності. Згодом Ти зможеш сам дослідити інші дерева. Виходь на вулицю з олівцем та папером і сміливо малюй дерева, які бачиш перед собою — так ти станеш справжнім майстром! Також спробуємо придумати та намалювати казкове дерево, яке не зустрінеш у жодному звичайному лісі.

Як намалювати дуб крок за кроком

Дуб асоціюється з могутнім, старим і мудрим деревом. Він, ніби король лісу, як лев — король джунглів. Про дуб часто згадують у піснях, казках та віршах. Не можемо не згадати і ми, давай спробуємо намалювати це дерево.

Дуб особливий тим, що має не високий, але широкий могутній стовбур та пишну крону . Це відрізняє його від інших дерев.

1. Перш за все, подумаємо про розміщення дерева на папері. Позначимо крайню верхню та нижню точку малюнку та поєднаємо їх центральною лінією дерева. Вона допоможе нам зберегти симетрію.

2.Тепер беремося за малювання стовбура. Пам’ятай, що стовбур дуба широкий та могутній. Також могутнє і його коріння. На цьому етапі намалюй гілки дуба, але не до кінця, адже через пишну крону дерева гілок майже не видно. Щоб краще розуміти, де закінчаться гілки, легкими рухами олівця умовно познач крону дерева.

3. Коли стовбур буде готовий, вималюй крону. Щоб вона виглядала реалістичною, намалюй її у вигляді площин, дещо схожих на хмаринки. Вони означатимуть неоднорідні скупчення листочків. Де-не-де між цими площинками можна позначити декілька маленьких гілочок, яких видно через листя.

4. Готово! Залишилось тільки додати картині яскравих барв за допомогою фарб або олівців.

Як намалювати дерево - дуб, фото 1

Як намалювати березу крок за кроком

Якщо дуб асоціюється з кремезним, мудрим, сивим паном,то берізка незмінно викликає асоціації тендітної дівчини . Її стовбур тоненький, як дівоча фігура, а гілки спадають, неначе дівочі коси. Спробуємо намалювати берізку?

1. Перш за все подумаємо про розміщення дерева на папері. Позначимо крайню верхню та нижню точку малюнку та поєднаємо їх центральною лінією дерева. Зробимо її трохи кривою,щоб стовбур був трохи похилий.

2.Тепер можна малювати стовбур. Він характерний тим, що знизу ширший, а чим далі до верху, тим більше звужений. Починаючи приблизно з середини, із боків стовбура відходять похилі гілки. На початку вони товщі, а на кінцях звужуються до тоненьких ліній. Також варто зазначити, що нижні гілки довші за верхні.

3. Переходимо до малювання листочків. Ними вкрита кожна гілочка берези. А також позначимо характерні темні плями на стовбурі.

4. Все готово! Залишилось лише додати кольору картині за допомогою фарб або олівців.

Як намалювати дерево - березу, фото 1

Як намалювати дерево з казки крок за кроком

Казкове дерево — це політ для фантазії. Воно може бути кривим, кучерявим, тоненьким, товстим, з фантастичними гілками, листочками, квітами та навіть плодами. Спробуємо пофантазувати?

1. Перш за все, подумаємо про розміщення дерева на папері. Позначимо крайню верхню та нижню точку малюнку та поєднаємо їх центральною лінією дерева.

2. Малюємо стовбур хаотичної форми та гілки, закручені в спіральки. Ти можеш намалювати дерево абсолютно іншої форми, головне, щоб воно було незвичайним, немов з чарівної країни, а можеш поки повторити за мною, і вже потім спробувати вигадати власне казкове дерево.

3. До казкових гілочок додаємо не менш казкові листочки та квіти різноманітних форм та розмірів. Можна додати ще казкових пташечок або метеликів тощо. Фантазуй!

4. Все готово!Залишилось тільки зробити дерево кольоровим за допомогою олівців або фарб. Або намалювати його чорною ручкою за допомогою цікавих ліній та штриховок, як я.

Як намалювати дерево - казкове дерево, фото 1

Успіхів у творчості!

Читай також:

Автор уроку: Аліна Монич.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

73 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Малюємо казково красиві дерева

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Inna_Dihtyar-avatar

Інна Дихтяр

де тут мають бути краски
27-09-2015
Inna_Dihtyar-avatar

Інна Дихтяр

де тут мають бути краски
27-09-2015