Дитячі поробки на тему "Космос" до Дня космонавтики

 Саморобки до Дня космонавтики

12 квітня 1961 року завдяки Юрію Гагаріну була відкрита нова сторінка у розвитку людства – здійснено перший політ у космос. Відтоді ми відзначаємо День космонавтики. І як же обійтися без яскравих саморобок?

37 т. 0

Я підготував для Тебе кілька майстер-класів із виготовлення саморобок до Дня космонавтики. Нумо дізнаймося, як легко зробити ракету з картону та пластикових пляшок і з яких підручних матеріалів вийде літальна тарілка.

Як зробити ракету з картону

Зараз я пропоную Тобі відчути себе юним Гагаріним і виготовитиракету. В космос на ній не полетиш, але ж помріяти ніхто не забороняє ;)

Цікаво! До речі, космічний корабель «Восток», на якому здійснив політ Юрій Гагарін, сьогодні ніхто б не випустив у космос! А все тому, що техніка була погано випробувана. Після старту ракети корабель Гагаріна опинився на 40 км вище, ніж очікувалося. І якби не спрацювала гальмівна установка, «Восток» спускався б до Землі на 10 діб довше – на такий час космонавтові не вистачило б ані їжі, ані кисню. Що найцікавіше, сам Гагарін про це не знав.

Ракета з картонного рулончика – проста у виготовленні саморобка до Дня космонавтики. Ось детальний майстер-клас, який допоможе Тобі.

Ракета з картону - фото 1

З однієї сторони картонного рулону зроби невеликі надрізи, скрути смужки та склей їх між собою.

Ракета з картону - фото 2

Із картону зроби підставку для ракети та двигуни.

Ракета з картону - фото 3

Останній штрих – розфарбовування ракети.

Ракета з картону - фото 4

«Поїхали!» – сказав би Юрій Гагарін.

Цікаво! Як людина, що першою полетіла в космос, Гагарін був вражений неймовірною красою безмежного простору, що відкрився перед ним, і описав його так: «Тут побачив я горизонт... зірки, небо чорне, повністю чорний колір неба... Дуже гарний обрій, видно коло Землі, навкруги обрію, такий ніжний-ніжний блакитний колір біля самої поверхні Землі. Потім поступово темніє, фіолетовий відтінок переходить у чорний колір».

Яка неймовірна краса відкрилася Гагаріну з ілюмінатора! А якби Тобі випала нагода полетіти в космос, як думаєш, що б Ти там побачив? Чи все у Твоїй уяві так само, як пише Гагарін? ;)

Ще цікаво виготовити ось таку ракету для забав. Із великих картонних коробок зроби основу для цього «будиночка» та прикрась його різними кольоровими вирізками.

Ракета з картону - фото 5

Можна зробити не просто ракету, а цілу космічну станцію з різних підручних засобів – пластикових пляшок, тарілок різних розмірів, картонних циліндрів. Всі деталі потрібно склеїти так, як підказує Тобі фантазія, та пофарбувати за допомогою балончика у сріблястий колір.

Ракета з картону - фото 6

Як зробити літальну тарілку

Цікава і проста саморобка – літальна тарілка. Для її виготовлення не потрібно багато матеріалів. В основі такого літального апарату – пластикові або паперові одноразові тарілки різних розмірів та глибини (тоді можна експериментувати з формою). Склей їх так, як на малюнку. Готовий літальний апарат можна або обгорнути фольгою, або пофарбувати у сріблястий колір.

Як зробити літальну тарілку - фото 1

Апарат майже готовий, але є ще один важливий момент – сигнальні вогні. Щоб тарілка була помітною, наклей на неї яскраві деталі: це можуть бути ґудзики або ж частини конструктора тощо.

А ось більш складний варіант саморобки до Дня космонавтики. Для її виготовлення Тобі знадобляться:

  • 2 пластикові тарілки;
  • маленька пластикова салатниця;
  • 3 одноразові фужери;
  • клейовий термопістолет.

Склей тарілки між собою.

Як зробити літальну тарілку - фото 2

Зверху приклей салатницю.

Як зробити літальну тарілку - фото 3

Верхню частинку фужерів потрібно трішки зрізати та приклеїти з іншого боку склеєних тарілок.

Як зробити літальну тарілку - фото 4

Як зробити літальну тарілку - фото 5

Основа літального апарату готова! Залишилося лише оздобити її різними деталями – тими, що знайдуться під рукою.

Як зробити літальну тарілку - фото 6

Як зробити літальну тарілку - фото 7

Навіть так літальна тарілка виглядає цікаво і незвично, але якщо її ще й пофарбувати у сріблястий колір – то вона дійсно стане схожою на інопланетний пристрій.

Як зробити літальну тарілку - фото 8


Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

37 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Дитячі поробки на тему "Космос" до Дня космонавтики

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.