Як намалювати Лунтика

Як намалювати Лунтика

Ну хто ж не знає Лунтика? Цей кумедний фіолетовий малюк звалився з Місяця на Землю і завдяки дитячій наївності та щирості, простодушності та чуйності підкорив серця всіх мешканців галявини. Бажаєш навчитися малювати цього милого космічного прибульця? Гайда зі мною!

84 т. 0

Симпатичне фіолетове звірятко, намальоване Твоїми руками, неодмінно сподобається всім маленьким шанувальникам «Лунтика». Відмінний бонус до подарунку на День народження, чи не так? А якщо Ти також у захваті від цього мультфільму та його дивовижного головного персонажа, чому б не прикрасити ним свою кімнату?

Малювати Лунтика дуже просто! Я приберіг для Тебе схеми на будь-який смак: від простих (для найменшеньких художників) — до складних (для досвідчених і талановитих).

Як намалювати Лунтика покроково

Як намалювати Лунтика за 5 хвилин

Оселити Лунтика у себе в альбомі зможуть навіть найменші поціновувачі прекрасного. Просто роздрукуй зображення Лунтика, зєднай крапки у потрібних місцях, і все — фіолетовий пухнастик готовий!

Як намалювати Лунтика, схема 1 - фото 1

Вчимося малювати Лунтика в яєчній шкаралупі

Лунтик зовсім не вміє сваритися, обманювати і ніколи не скупиться. Цей новонароджений малюк — втілення доброти і милосердя, ось за що його так люблять жителі галявини. Тобі теж подобається Лунтик? Ну ж бо його малювати!

1. Для початку намалюй коло і допоміжні перпендикулярні лінії (горизонтальна — не посередині кола, а трохи нижче). Центр кола вказано точкою. Потім вималюй голову Лунтика (вона трошки увігнута з боків) і комір.

Як намалювати Лунтика, схема 2 - фото 1

2. Намалюй великі круглі очі з зіницями і сонячним відблиском. Потім берися за брови, ніздрі, ротик і пігментні плями. Зітри допоміжні лінії, вони Тобі вже не знадобляться.

Як намалювати Лунтика, схема 2 - фото 2

3. Намалюй Лунтику вуха. Їх буде чотири, як у кожного нормального мешканця Місяця.

Як намалювати Лунтика, схема 2 - фото 3

4. А тепер намалюй Лунтику рученята і частинку яєчної шкаралупи, з якої він вилупився, та яка, немов ракета, принесла його на Землю.

Як намалювати Лунтика, схема 2 - фото 4

5. Намалюй пігментні плямки на животику Лунтика, а на яйці — тріщинки. Двома крихітними лініями познач язичок звірятка.

Як намалювати Лунтика, схема 2 - фото 5

6. Чітко обведи контури тіла Лунтика та яйця. Затушуй у потрібних місцях олівцем. А якщо бажаєш зробити зображення кольоровим, розфарбуй за допомогою олівців, фломастерів або фарб.

Як намалювати Лунтика, схема 2 - фото 6

Вітаю! Космічне малятко готове!

Як намалювати Лунтика, схема 2 - фото 7

Малюємо веселого Лунтика

Смішні вушка, симпатичне личко і пухнасті лапки — як втриматися, аби не запросити таке крихітне диво до себе на альбомну сторінку? Починаємо малювати Лунтика — веселу і життєрадісну бджілку з Місяця.

1. Ледь помітним натиском олівця намалюй коло та дві лінії. А знизу — тулуб Лунтика. Всі лінії, що на схемах показані зеленим, допоміжні. Їх потрібно буде стерти. А червоним показані контури тіла Лунтика. Отож, коли намалюєш ескіз, починай малювати чубчик та щічки Лунтика.

Як намалювати Лунтика, схема 3 - фото 1

2. Чудово! А зараз намалюй контури тулуба Лунтика.

Як намалювати Лунтика, схема 3 - фото 2

3. В межах двох допоміжних ліній намалюй круглі очі веселої бджілки-прибульця. У великих кружечках будуть менші, а в менших — по два крихітних кружечки-відблиски. От і вийшли оченята! Тепер намалюй брови, носик та ротик Лунтика. Бачиш, як просто!

Як намалювати Лунтика, схема 3 - фото 3

4. Ура! Кумедне личко Лунтика намалювали, беремося за малювання лапок — верхніх і нижніх. Ось якими вони мають вийти.

Як намалювати Лунтика, схема 3 - фото 4

5. Передостанній етап. Намалюй незвичайні вушка Лунтика. Вони такі кумедні, еге ж?!

Як намалювати Лунтика, схема 3 - фото 5

6. Час завершувати малювання. Але спочатку намалюй на тілі Лунтика невеличкі кружечки — на лобі, щічках і тулубі.

Як намалювати Лунтика, схема 3 - фото 6

Вуаля! Малюнок фіолетового звірятка і загального улюбленця всіх дітей Лунтика готовий! Залишилось тільки розфарбувати космічного гостя. Ну, це Ти вмієш!

Як намалювати Лунтика, схема 3 - фото 7

А якщо Ти хочеш намалювати інших мультгероїв, Тобі сюди:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

84 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як намалювати Лунтика

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.