Дід Мороз — супергерой!

Дід Мороз — супергерой!

Друже, а Ти знаєш, яке свято припадає на 18 листопада? День народження! І не звичайної людини, а самого Діда Мороза! Добрий дідусь має неабияку здатність обдарувати за кілька годин усіх дітей на планеті! Як йому це вдається, ніхто не знає. Тож сьогодні свято у справді загадкового персонажа!

11 т. 0

Науковці в один голос твердять: звичайний дід на звичайних оленях ніколи не зможе так швидко рознести подарунки. Ти тільки подумай: на новорічні свята і Діда Мороза чекає приблизно 378 мільйонів людей. У середньому на кожен дім припадає по 3-4 дитини, а це означає, що старому треба відвідати близько 92 мільйонів будинків та квартир! Тобто за одну секунду треба побувати в більш ніж 800 будинках!

День народження Діда Мороза

Середня маса одного подарунка — 0,9 кілограма. Отже, всього у мішку Діда Мороза — понад 320 000 тон!

Новорічні свята. Дід Мороз

Тож якщо навіть припустити, що Діда везтимуть суперсильні олені, вдесятеро витриваліші за звичайних, то їх усе одно знадобиться... 214 200!

Дід Мороз – супергерой

Олені мають розвивати швидкість, у 3000 разів більшу за швидкість звуку. Ось чому Діда Мороза ніхто не бачив — адже він надто спритний!

Дід Мороз та олені

А чому ж його неодмінний атрибут — це червоний ніс? Річ у тім, що на такій шаленій швидкості він червоніє за рахунок тертя об повітря. Як зазначають фізики, прості смертні (як люди, так і олені) на такій швидкості могли б загорітися, проте наш Дід чарівний! А, можливо, його захищає спеціальний костюм? Хтозна!

Дід Мороз на автомобілі

Думаю, ці факти переконали Тебе, що Дід Мороз — ще той супергерой! Адже він долає стільки труднощів (і фізичних законів!), аби потішити Тебе довгоочікуваним подарунком. Тож, думаю, Дідові буде дуже приємно, якщо Ти подякуєш йому за це і привітаєш із Днем народження. Адже він того вартий ;)

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Дід Мороз — супергерой!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.