Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Якщо я попрошу Тебе скласти список найпопулярніших мультфільмів усіх часів і народів, думаю, там неодмінно опиняться «Черепашки-ніндзя». Мікеланджело, Донателло, Рафаель, Леонардо і їхній вчитель Сплінтер стали справжніми легендами!

16 т. 0

Історія цих персонажів та їхніх приголомшливих пригод така різноманітна, що її вистачить на цілу товстезну книгу — і все одно щось залишиться за кадром. Тож, навіть якщо Тобі пощастило переглянути усі мультфільми «Черепашки-ніндзя», існує ще багато світів, у яких Ти можеш зустрітися з улюбленими героями. Читай цікаві факти про черепашок-ніндзя і відкривай для себе ще більше можливостей поринути у круговерть їхніх насичених днів!

Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Спочатку був комікс

У далекому 1983 році двоє молодих американських ілюстраторів, Кевін Істман і Пітер Лерд, якось вирішили вигадати найдурнішу ідею для коміксів. І їм на думку не спало нічого більш недоладного, ніж повільні черепахи, які стали ніндзя. Здається, ці тварини — одні з найгірших кандидатів на звання майстрів бойових мистецтв. Та на все є своє пояснення.

Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Зав'язка

Із рук хлопчика випадає банка з чотирма маленькими черепашками, які падають у каналізацію. Поряд якраз проїжджає вантажівка з хімікатами, частина з яких розливається і потрапляє просто на тваринок. Через це вони стають мутантами – починають збільшуватися у розмірах. З ними росте і щур Сплінтер, який живе у каналізації. Щур має сумну історію життя: його вчителя, майстра ніндзя, убив лиходій Шреддер. Тепер, коли Сплінтер узяв під свою опіку бідних черепашок, він починає навчати їх бойовим мистецтвам — а згодом вони поклянуться помститися злому Шреддеру.

Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Популярність

Справді дуже дивна історія, чи не так? Проте чорно-білий комікс, створений двома американцями, одразу ж став суперпопулярним. Підігрівало фанатський запал ще й те, що Істман і Лерд організували випуск іграшок у вигляді головних героїв. А невдовзі черепашки були вже всюди: на чашках, футболках і навіть зубних щітках.

Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Де знайти черепашок?

Успіх персонажів коміксу був очевидним. Тож скоро в Істмана й Лерда почали купувати ліцензію на використання героїв: хтось хотів зняти з ними фільм, хтось — мультик. І ось результат: за мотивами коміксу про черепашок-ніндзя було створено один серіал, одне аніме, 3 мультсеріали, 6 серій коміксів та 6 фільмів. Немало, так? А ще ж була настільна гра, спеціальні журнали з колекційними картками та безліч відеоігор.

Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Тож якщо мультик «Черепашки-ніндзя» Ти знаєш уже вздовж і впоперек, не хвилюйся: улюблені герої є ще у фільмах, іграх та на сторінках книг і журналів!

Теги: Персонажі
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

16 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Чого Ти ще не знаєш про черепашок-ніндзя?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.