12 чудернацьких подорожей
Набридли сірі будні? Вирушай у далеку мандрівку разом з найкращими та найвідчайдушнішими екстремалами світу.
Їхні мандрівки-витівки шокували людство. Виявляється, можна подорожувати без копійки за душею, запросто і всюди возити з собою коляску з уявним другом та всього за 2 роки подолати 17 країн на велосипедах та два океани на веслових човнах.
Тож тепер Ти маєш чудову нагоду ознайомитися з пригодами цих сміливців. Поїхали!
Навколосвітня прогулянка Бушбі
Новий рекорд із піших мандрів прагне встановити мандрівник Карл Бушбі. Він перша людина, яка перейшла Берингову протоку льодом. В 1998 році Карл стартував із Південної Америки, дістався Аляски, але через візові проблеми був депортований до Росії аж на 2 роки. Зараз Бушбі збирається повернутися і продовжити мандрівку до фінішу в Лондоні. На момент закінчення подорожі Карл проведе в поході 14 років та подолає 36 000 км.
«Навіщо?» — запитаєш Ти. «Це виклик самому собі і реалізація мрії, — скаже Карл, — Щоб дізнатися, що таке життя і що змушує людину відступати від наміченого шляху».
Подорож на тракторі
Засновниця фонду допомоги дітям війни Менон Осевуд мандрує на тракторі з Нідерландів у Південну Америку. Менонзбирає мрії людей, яких зустрічає на шляху, записані на клаптиках паперу.
З південної Америки вона човном дістанеться Антарктиди. Закінчити поїздку Менон планує на Південному полюсі, діставшися туди пішки або на тракторі. Саме там, на краю світу, вона зліпить сніговита, всередині якого будуть людські мрії зі всього світу.
Лондон-Токіо. Подорож на поні
Беккі Семпсон разом зі своїм поні долає відстань від Лондона аж до японського Токіо. Дівчина має благородну мету — вона мріє зібрати 15 000 фунтів стерлінгів для фонду «SOS Children», який допомагає дітям-сиротам. Подорожуючи ще з 2009 року, Беккі планує пройти 15 000 км Західною, Східною Європою, центральною Азією, дістатися Китаю, а далі і кінцевої точки — міста Токіо.
Подвійна мандрівка на мотоциклі
Першу навколосвітню подорож Тед Саймон здійснив ще в 1977-му, у віці 47 років. Більше 125 тисяч км через Африку, Північну та Південну Америки, Нову Зеландію, Австралію, Азію та Європу подолав його невтомний «залізний друг». Все життя, після закінчення подорожі, Тед Саймон згадував екзотичні країни, цікаві місця, прекрасних людей, що зустрілись йому на шляху і… не витримав. Коли чоловікові виповнилось 70, він ще раз наважився на далеку мандрівку. «Я зовсім не очікував, що за ці 23 роки світ настільки зміниться!» — говорить Тед.
Окрилені мрією
Пройти весь світ майже без грошей? Виявляється, це можливо! Два рюкзаки, шістсот доларів та купа мрій — все, що мали Кінга та її чоловік Чопін, приземлившись 7 жовтня 1998 року в Нью-Йорку. Тоді вони й вирішили подорожувати автостопом. Про подорож довжиною 5 років Кінга написала книгу.
В 2005 році подружжя знову вирушило в дорогу до вже знайомої їм Африки. Проте Кінга помирає від малярії в Гані… Нині Чопін сам продовжує мандрівку в знак пам’яті про кохану дружину.
По дорозі з Китаю до Німеччини
Більше 2-х років знадобилося Кристофу Рехаге, щоб дійти з Китаю до Німеччини, Ганновер. Чому саме ці 2 країни? Китай Кристоф детально досліджував ще в університеті, а Німеччина — батьківщина мандрівника.
З коляскою по Австралії
Франк Мальдоні з його невидимим другом Харві в інвалідній колясці здійснили подорож від Петра до Сіднея. Така акція була спрямована на підтримку гасла «Мир у всьому світі!»
Невидимий Харві — уявний миротворець, що живе в серці кожної людини. А інвалідна коляска — символ відсутності миру, символ страху і несправедливості, запевняє Франк.
Завзятий вершник
На шляху з Монголії в Угорщину Тім Коуп подолав на конях 10 000 км. Австралійський фотограф, режисер, письменник, Тім близько 5 років мандрував Росією, Україною, Монголією, Казахстаном. За цей час у нього з’явилось чимало ідей, він став писати книги про свої пригоди, відкрив школу подорожей, почав знімати кіно.
Екологічні мандри
Колін і Джулія Ангус зробили справжній подвиг: вони подолали 17 країн на велосипедах та два океани, веслуючи на човнах, при цьому харчувалися лише продуктами, заготовленими з дому.
Стартували відчайдушні мандрівники з Ванкувера. За 2 роки подорожей вони з’їли 4 тисячі шоколадних батончиків, використали 72 велосипедні камери, 250 кг сублімованих продуктів, 31 рибину, яку зловили в морі, 2 офшорні човни, 4 велосипеди та 80 кг одягу!
Пара довела — якщо 43 тисячі км можна подолати, не забруднюючи Землю, то вдома це робити набагато легше.
Пішки через Афганістан
Досягнення Рорі Стюарта не в тому, скільки кілометрів він пройшов, а в тому, якою місцевістю! 2004-го року в Афганістані, повному несподіванок та небезпек, йому зустрічались і герої, і негідники, і солдати-підлітки, і працівники різноманітних іноземних організацій.
Сім’я ентузіастів Фогель. Аляска – Аргентина
Одного разу Джон Фогель повернувся з роботи особливо втомленим. Він з відчаєм рухнув на диван та довго дивився в одну точку. А потім сказав занепокоєній дружині: «Ненсі, я так більше не можу! Я мушу втекти! Куплю три велосипеди… Тільки я і діти! (подружжя мало двох десятирічних близнюків) Ми будемо, як Супермен, Людина-павук і Неймовірний Халк!..»
Ненсі згадує: «Потім чоловік замислено подивився на мене і сказав: «О, так, якщо хочеш, ти теж можеш поїхати»».
Медовий місяць для Емі
Молоде подружжя Емі і Вім провело медовий місяць, подорожуючи на велосипедах із Бельгії в Китай. За 10 місяців подорожі вони проїхали 10 850 км.
«Зазвичай ми рухались 4 години 18 хвилин в день, долаючи 61 км, але найбільшою відстанню, яку ми коли-небудь проїжджали, була 115 км за 8 годин 15 хвилин», — ділиться спогадами Емі.
12 чудернацьких подорожей
Щоб залишити коментар авторизуйтесь
Коментарі: