Обніми друга — зроби світ щасливішим!

Обніми друга — зроби світ щасливішим!

Якщо одного чудового зимового дня таємничий незнайомець просто посеред вулиці стисне Тебе в міцних обіймах, не лякайся, він просто хоче привітати Тебе з найтеплішим святом року — Днем обіймів.

11 т. 0

Календар свят у січні повен цікавих пам'ятних дат, але найніжніша та найзатишніша з них — це, без сумніву, 21 січня, Міжнародний день обіймів. Хто вигадав таке дивне свято, достеменно невідомо, але блискуча ідея дарувати обійми всім бажаючим вмить розлетілася світом.

День обіймів

Чим же такі корисні щирі обійми? Читай далі, й переконаєшся, що, турботливо притиснувши людину до себе, можна назавжди зробити її щасливою.

Так дружина Альберта Ейнштейна, на прохання чоловіка, пригортала його до себе кожен раз, коли в науковця виникали труднощі в роботі. Увага і тепло дружини бадьорили вченого, наповнювали енергією, штовхаючи на нові подвиги в сфері науки.

День обіймів

Італійські медики стверджують, що обійми — незамінний еліксир молодості й запорука довголіття. Люди, які дарують оточуючим посмішку, ніжність і ласку, живуть на третину довше похмурих і замкнутих у собі.

День обіймів

Припускають, що «обнімашки» — ще й прекрасна гімнастика для грудної клітки, яка поліпшує кровообіг і, як наслідок, самопочуття людини.

Обніми друга — зроби світ щасливішим!

Обійми підвищують гемоглобін, заспокоюють і сприяють здоровому сну. Особливо корисні обійми маленьким дітям. Теплі і міцні, вони розвіюють страхи, знімають стрес і навіть піднімають самооцінку (Якщо мене обіймають — отже, люблять і цінують).

Обніми друга — зроби світ щасливішим!

Молодь з усіх куточків Землі 21 січня влаштовує імпровізовані флешмоби, щоб передати свій позитивний настрій перехожим, укладаючи їх, здивованих, в обійми. Цікаво, що відмовляються від «безкоштовних обіймів» лише одиниці.

Обніми друга — зроби світ щасливішим!

Не забудь і Ти в це світле міжнародне свято зігріти теплом гарячих обіймів рідних і близьких, і, можливо, навіть зробити їх трішечки щасливішими.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Обніми друга — зроби світ щасливішим!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.