Подаруй обійми!

Подаруй обійми!

Вітаю, друже! Сьогодні якраз той день, коли Ти можеш обійняти навіть абсолютно незнайому Тобі людину… просто так, тільки за те, що Вона існує в цьому світі. 21 січня планета відзначає одне з найнезвичніших та найтепліших свят — День обіймів.

12 т. 0

Кажуть, цей чудовий День вигадали американські студенти ще в 1986 році. Та яке ж свято без красивої легенди?

Так от, подейкують, що День обіймів міг виникнути саме так: В середині 1970-х років молодий чоловік на ім’я Хуанприлетів у Сідней. На жаль, в аеропорту його ніхто не зустрічав, тож чоловікові стало дуже сумно. Що ж він зробив, відгадаєш? А от що.

Хуанові спало на думку написати плакат «Безкоштовні обійми» та стати з ним біля аеровокзалу, що й було зроблено. Спочатку перехожі кидали на нього здивовані погляди, аж раптом до чоловіка підійшла жінка. Вона розповіла, що дуже самотня і їй конче потрібно, аби хтось її обійняв…

Так традиція дарувати обійми незнайомцям поширилась Австралією, а згодом дійшла і до нас.

Цікаво, що День обіймів святкують двічі на рік: 21 січня і 4 грудня.

Доведено: обійми лікують! Американські вчені навіть спеціальний метод розробили — холдинг-терапія — підвищення самооцінки, налагодження дитячого сну, ліквідація агресії та гіперактивності за допомогою обіймів і приємних дотиків.

То чому б у цей морозний засніжений день не підняти настрій близьким та друзям, зігрівши їх своїми палкими обіймами? Наповни свій день радістю та позитивом, даруючи тепло власних долонь найріднішим людям!

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

12 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Подаруй обійми!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.