З Днем обіймів!

З Днем обіймів!

Привіт! Радий повідомити Тобі, що сьогодні — 21 січня — одне з найбільш незвичайних свят на планеті — День обіймів. А Ти вже встиг обійняти рідних та друзів?

16 т. 0

Кажуть, День обіймів ще в 1986 році вигадали студенти з США. 21 січня вони виходили на вулиці та дарували свої обійми незнайомцям — звичайним перехожим, які поспішали на роботу, в школу або йшли у якихось інших справах.

Так молодь протестувала проти загальної байдужості та напруженості у відносинах. І сталося диво! Їх не лише почули, але й підтримали у всьому світі.

Тож національний День обіймів у США дуже скоро поширився у світі та став міжнародним. Святкують його не лише 21 січня, але й 4 грудня.

Прості дружні обійми сприяють гарному настрою, здатні підбадьорити і підтримати, внести спокій у буденну суєту, наповнену нескінченними турботами і всілякими тривогами. Вчені переконують, що обнімаючись, люди обмінюються душевним теплом.

Друже! Вітаю Тебе з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, турботи і небайдужості! У цей чудовий день надсилаю Тобі свої обійми та бажаю, нехай безкорисливість і дружелюбність будуть Твоїми найкращими друзями, а відкритість, щирість і неупередженість завжди крокують поруч.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

16 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

З Днем обіймів!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.