Де сміх, там і життя

​Де сміх, там і життя

Як найкраще відсвяткувати День посмішки? Звичайно ж насміятися досхочу! Існуванням цього веселого свята, яке людство відзначає у першу п’ятницю жовтня, ми завдячуємо Харві Белу, талановитому художнику з США.

19 т. 0

Саме він на замовлення однієї поважної страхової компанії вигадав такий знайомий нам жовтий логотип «смайлик». А отримав Харві за це всього 50 доларів. Знав би винахідник, що його творіння так добре приживеться серед інтернет-користувачів і стане чи не найпопулярнішим під час спілкування в мережі! Але тоді був далекий 1963-й. Про сучасні новітні технології зв’язку ще ніхто й не здогадувався..

Смайлики

Вже за місяць тільки лінивий не мав у себе зображення смайлика. А вони були всюди: на одязі, сірниках, візитках, бейджах, а скоро з’явились і на поштових марках. Усміхнена жовта пика настільки полюбилася публіці, що на честь веселого смайлика та його автора й свято особливе вигадали — Всесвітній день усмішки, який вперше відзначили в 1999 році.

Хлопчик посміхається

То чим же такий корисний сміх і навіщо йому присвячують так багато дат? Давай розберемося в цьому разом!

1. Сміх продовжує життя. Навіть хвилинка щирого сміху змусить Тебе забути про негаразди, нудні сірі будні та розчарування. Згадався анекдот? Не ховай усмішки — рівень гормонів радості підвищився.

Всесвітній день посмішки

2. Під час сміху працюють 80 груп м’язів. Тож якщо будеш сміятися протягом 10-15 хвилин щодня, стрункої фігури Тобі не уникнути. Ще б пак, адже вони рівноцінні півгодинному тренуванню в спортзалі. Особливо Тобі подякує осанка — сміх неабияк зміцнює м’язи ніг та спини.

Дитяча усмішка

3. Невгамовні сміхуни рідше хворіють. Адже всі проблеми зі здоров’ям від стресів, саме від них і захищає сміх.

Дівчинка в осінньому парку

4. Сміх легко заспокоїть нерви. Щирий сміх прирівнюється до прогулянки красивим лісом.

Діти осінь

5. Вічно усміхнений — вічно молодий! Існує міф, що потрібно стримувати сміх, або буде багато зморшок. Насправді ж навпаки! Сміх тонізує м’язи обличчя, забезпечує прилив крові,а тому старіння шкіри призупиняється.

Немовля усміхається уві сні

6. Серце також хоче сміху! Веселі сангвініки порівняно з похмурими меланхоліками доживають до глибокої старості та на 40 % менше страждають захворюваннями серцево-судинної системи.

Діти сміються

То як, Ти вже приготувався сміятися від душі? В День усмішки немає місця для смутку і нудьги.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

19 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Де сміх, там і життя

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.