Оригамі на згадку

Майстри оригамі кажуть, що паперові скульптури потрібно створювати лише в хорошому настрої, адже оригамі зберігають частинку душі людини, яка їх зробила, та передають її енергетику адресату. Ось чому фігурку оригамі часто використовують як талісман, вірячи в успіх та удачу, які вона приносить.

Оригамі

Японці переконані, що всі вироби, зроблені в поганому настрої, слід спалювати і ні в якому разі не дарувати їх друзям, щоб не накликати на них біди. Якщо ж дар майстра буде зіпсовано чи викинуто, то вже йому не оминути нещасть. Саме з цієї причини оригамісти просять зберігати свій подарунок як оберіг та рідко дарують свої вироби незнайомцям.

Оригамі

Тож давайте, друзі, налаштуємось на позитив, усміхнемося та розглянемо кілька цікавих схем оригамі, які я підготував спеціально для Вас. Виготовивши ці чудові паперові скульптурки, Ви зможете зробити приємне рідним та друзям, подарувавши їм на згадку такий оригінальний подарунок-талісман.

Котик

Схема 1.

Оригамі

Оригамі

Схема 2.

Оригамі

Оригамі


Песик

Оригамі

Оригамі


Кульбабка

Оригамі

Оригамі


Мухомор

Оригамі

Оригамі


Слоник

Оригамі

Оригамі

Бажаю успіхів! Надсилайте свої роботи оригамі на мою сторінку в контакті і гарантовано отримуйте від мене подарунки за свої старання.

 

Поточний рейтинг: 2,9 з 5
  (Кількість голосів: 254)

 

0

Поділитися з друзями: